That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Akane » So sie 13, 2011 10:22 pm

Nie kumam tego rodzaju podejścia. Facetowi nie wyszło - widać lepszy jest w czymś innym. Tylko po co jechać po tych, którzy akurat w tej dziedzinie dają sobie radę?

Jak zwykle najbardziej mnie wkurzyło wytykanie cech charakteru Douga - jaki to on nie jest arogancki, zadufany w sobie etc. Niech mnie piorun walnie (a ma być w nocy burza, więc okazja będzie) jeśli ktokolwiek kto Douga spotkał na żywo, uznał go za buca. Arogancki kretyn nie będzie gadać z obcymi ludźmi o pogodzie, rozważać zakończenia "LOST" i rozdawać autografów do upadłego, pomimo wyraźnie bijącego od niego zmęczenia. Bufon zażyczyłby sobie odrębnej sali, z dala od motłochu, a przy stoisku dla fanów posadził jakiegoś pomagiera, który miałby za zadanie zbijać kasę na tych naiwniakach, co chcą kupić płyty, wydruki etc. Geezas, nie mam nic przeciw wyrażeniu szczerej opinii o kimś, kogo się miało okazję lepiej czy gorzej poznać, ale gadanie podszyte jadem, byle gadać - temu jestem absolutnie przeciwna. I niechże ktoś z nami pojedzie na tegoroczne Aninite - więcej świadków, którzy będą mogli powiedzieć z ręką na sercu: "Doug jest spoko" z pewnością przyda się w czasie jakichkolwiek dyskusji z panami pokroju Hellsing920.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez roofix » N sie 14, 2011 7:54 pm

Rozumiem Akane, że lubisz Douga i masz tę "przewagę", że miałaś okazję go poznać, ale za bardzo to przeżywasz. Fakt faktem, koleś głupio wyładował swoje frustracje, ale nie widzę powodu, byś robiła to samo.
Przyszedł mi za to do głowy pomysł, by może namówić Critica do zrobienia recenzji w stylu Niekrytego http://www.youtube.com/watch?v=VeLndQxu ... ideo_title gdzie odpiera stereotypowe "krytyczne" komentarze i tym samym nabija się z hejterów.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez ichabod » N sie 14, 2011 10:12 pm

To może i pasuje do NK, który sam w sobie jest mało zabawny, ale wątpię czy Doug musiałby nabijać się z anonimowych ludzi w internecie żeby zrobić ciekawy film ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Akane » N sie 14, 2011 10:18 pm

roofix napisał(a):Rozumiem Akane, że lubisz Douga i masz tę "przewagę", że miałaś okazję go poznać, ale za bardzo to przeżywasz. Fakt faktem, koleś głupio wyładował swoje frustracje, ale nie widzę powodu, byś robiła to samo.

E, gdybym robiła to samo, to plułabym mu jadem w komentarzach ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez roofix » N sie 14, 2011 10:51 pm

Krytyk mało zabawny? Hmm, miał spadek formy, ale generalnie jego starsze recenzje były naprawdę dobre. I nawet teraz zdarza się, że coś dobrego nagra, mimo że może się to jego "fanom" nie spodobać (jak recenzja Mortal Kombat, która tu IMO została dosyć ciepło przyjęta).
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez yahoo » N sie 14, 2011 10:56 pm

Po tej recenzji Mrtal Kombat nagle wszystkich wzięlo na jakąś nostalgię nt. MK ;p
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez ichabod » N sie 14, 2011 11:02 pm

Kwestia gustu, ale większej eksplozji drewnianego humoru i sucharów nie widziałem od czasu gdy nie mam telewizora i nie oglądam Szymona Majewskiego ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Olagfigh » So sie 20, 2011 10:02 pm

Podpisuję się pod postem wyżej.
Niekryty Krytyk faktycznie jest mało zabawny. Czasami gagi mu się udają, ale nie zdarza mu się to zbyt często. Kilku moich znajomych (którzy niewiele z kolei oglądają Nostalgię Critica) twierdzi, że Krytyk jest świetny. Na moje oko jest mocno przeciętny. Raz czy dwa razy przyczepił się dobrych tematów (jak np.: filmik o dobrych manierach przy stole) i stąd jego sukces. Gdy jednak zszedł na tematy mniej oczywiste to wychodzi mu średnio. Każdy ze "spółki" Douga jest znacznie ciekawszy ;)
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez roofix » N sie 21, 2011 7:06 pm

Nie przesadzaj - dopóki Krytyk nie szedł tylko w gagi na poziomie humoru gimnazjalnego, był ok. Chodzi mi o jego starsze filmy. Porównywanie go z teamem Critica nie ma sensu.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez ichabod » N sie 21, 2011 7:24 pm

Jesteś jakimś jego gościem od pijaru czy adwokatem? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości

cron