That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Yonish » Pt lip 29, 2011 12:03 am

Kronk napisał(a):''Jeśli to jest jakiś dobry recenzent to im współczuję...''


Zabiło mnie to.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Yume-chan » Pt lip 29, 2011 11:05 am

Na jednym z forum,w którym się udzielam ,administratorka zakochała się w Niekrytym i cóż jest w mniejszości bo większość lubi Nostalgia Critic i za kazdym razem jak ktoś powie ,że Niekryty to kopia Nostalgia Critic itp. to ma jeden tekst na takie osoby ,,f**k you",ale najbardziej mnie rozwaliła tekstem jak powiedziałam,że on nie jest wcale smieszny to odpowiedziała:ale za to jest przystojny! Sigh...w kazdym bądź razie Nostalgia Critic jest na tym forum tematem tabu...
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Gaido » Pt lip 29, 2011 12:31 pm

Yume-chan napisał(a):ale za to jest przystojny!


Już ja wyglądam lepiej xD Nie mam nic do Niekrytego. Nawet w tym samym mieście mieszkamy, więc poniekąd dziala lokalny patriotyzm. Ale jednak NK to nie moje poczucie humoru :-}

Ale schodzę z tematu. Fajne te komentarze... Takie radosne :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez roofix » Pn sie 01, 2011 5:16 pm

Mnie najbardziej śmieszą komentarze fanów NK pierwszy raz stykających się z Criticem, typu "Co to? Amerykańska wersja Niekrytego?", albo po "dłuższym" zapoznaniu z jego twórczością "Marna kopia naszego polskiego. Polak jest dobry, to go kopiują i sami zarabiają na tym".
Choć przyznaję, czasem śmiech jest przez łzy, bo inteligencja wielu fanów Krytyka mnie przeraża. I powtórzę, jak Niekrytego bardzo lubię i szanuję, to jego fani to porażka.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Yeshu » So sie 13, 2011 6:58 pm

http://www.youtube.com/watch?v=1GA9O0PvAao

Jaka jest wasza opinia na ten temat?

Bo nie wiem czy gość sobie jaja robi, czy mówi to na serio?
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Gaido » So sie 13, 2011 7:10 pm

Czy robi sobie jaja, czy nie, ciężko powiedzieć, ale dla mnie to taka 6 minutowa wypowiedź którą dało się skrócić do dwóch słów "Nie lubię tego"... trzech słów :p Nie lubi, okej. Konkretów żadnych nie usłyszałem, oprócz tego, że nie przepada za krzykiem i robieniem głupich min do kamery, ale co jednym nie smakuje to dla drugich będzie na kolację.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez speiderman » So sie 13, 2011 8:10 pm

Pierdu pierdu, k***a k***a, zło wcielone, nienawidzę ich. Rozumiem, że można mieć własne zdanie i nie koniecznie ich lubić, ale mam wrażenie, że koleś ich po prostu z całego serca nienawidzi. Czemu? Nie wiem, może lubi hate'ować.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez amek » So sie 13, 2011 8:17 pm

Ale głosi stara prawda Internetu - Haters gonna hate, a ty żyj dalej :)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Yeshu » So sie 13, 2011 8:21 pm

Szczerze? Hellsing920 próbował kiedyś założyć własną stronę z recenzjami. "WingerDinger Productions" to się nazywało i nawet kilku ludzi z YouTuba zaciągnął na pokład, ale mu nie wyszło.

Zazdrość? Nie wiem. Wiadomo Doug nie każdemu musi się podobać, ale tutaj słyszę tylko jad i żółć ukrywającą się za "wyrażaniem własnej opini", nawiasem mówiąc bez konkretnych argumentów poza "a bo tak i już".
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Najgłupsze komentarze w stronę Douga i spólki.

Postprzez Gaido » So sie 13, 2011 8:46 pm

Yeshu napisał(a):Szczerze? Hellsing920 próbował kiedyś założyć własną stronę z recenzjami. "WingerDinger Productions" to się nazywało i nawet kilku ludzi z YouTuba zaciągnął na pokład, ale mu nie wyszło.


Z takim podejściem jak w wyżej podanym filmiku, raczej nie dziwie się porażce :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości

cron