That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Back to the Future Gra

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Back to the Future Gra

Postprzez BossPanzer » N cze 26, 2011 7:47 pm

Błagam powiedźcie mi że ktoś z was grał w Back to the Future The Game fani już ją uznali za pełnoprawną kontynuację serii ! :D Gra ma genialny scenariusz i postacie, jest śmieszna jak cholera, wciąga i ma niesamowite zwroty akcji i do tego jeszcze jest grą z gatunku który niesamowicie kocham....Przygodówką !! :D
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Back to the Future Gra

Postprzez Yeshu » N cze 26, 2011 8:01 pm

Oczywiście, że grałem "you butthead" :)

Przez cały czas czuć ten klimat z filmów, polecam z czystym sumieniem... no co tak siedzicie!?
Paszoł kupować grę!!!!
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Back to the Future Gra

Postprzez DoubleFace » N cze 26, 2011 10:01 pm

Wiecie co? Właśnie przed chwilą ukończyłem pierwszy epizod. Strasznie zasysam w grach przygodowych, ale tutaj się świetnie bawiłem. Historia jest wciągająca, bohaterowie rozpoznawalni. Aktor podkładający Marty'ego spisał się na 200%. Również Christopher Lloys mimo wieku brzmi świetnie. Do grafiki da się w sumie przyzwyczaić, a mimo że gram na średnich detalach, to komp nadal mi momentami tnie. Cóż, końcówka pozostawia kilka pytań, przez co nie mam co robić, tylko wykupić całą grę.

Ludzie, pierwszy epizod ekipa Telltale daje za darmo! Polecam wypróbować, a potem bez wahania zapłacić 25 dolarów za całą grę, szczególnie, że część idzie też na fundację Michaela J. Foxa!

A tak poza tym, słyszeliście może o tym modzie?

http://www.youtube.com/watch?v=XbsJ0FmaqcE
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Back to the Future Gra

Postprzez BossPanzer » Pn cze 27, 2011 7:03 pm

Pierwsze widzę a swego czasu widziałem tony modów do GTA Vice City ciekawie to wygląda że z zależności jaką datę się wybierze gra podmienia tekstury budynków...szkoda tylko że przechodnie chodzący z nowoczesnymi torbami na zakupy i wyglądający dokładnie tak samo trochę psują efekt.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Back to the Future Gra

Postprzez Boniek » Pn cze 27, 2011 7:59 pm

Prawie w ogóle nie gram w ten gatunek gier (poza paroma wyjątkami, oczywiście), ale jeśli ta przygodówka jest choć w połowie tak zabawna jak The Curse of Monkey Island, to może...
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Tale of Monkey Island

Postprzez BossPanzer » Pn cze 27, 2011 8:06 pm

Boniek napisał(a):Prawie w ogóle nie gram w ten gatunek gier (poza paroma wyjątkami, oczywiście), ale jeśli ta przygodówka jest choć w połowie tak zabawna jak The Curse of Monkey Island, to może...


A wiesz że Telltale wydało jakiś czas temu kolejną część Monkey Island ? Tales of Monkey Island to pięcioodcinkowa seryjka która jest niesamowicie zabawa i sprawia że przypominasz sobie stare dobre czasy. Szczerze polecam bo też w to grałem i bawiłem się setnie. Telltale wskrzesiło także inną starą przygodówkę w formie odcinkowej Sam & Max gra doczekała się aż trzech sezonów w szczególności polecam trzeci który bije dwa pierwsze na głowę pod każdym względem.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Back to the Future Gra

Postprzez Boniek » Pn cze 27, 2011 8:18 pm

O tej najnowszej części Małpiej Wyspy czytałem recenzje w Cd Action. Pisali, że to naprawdę bardzo dobra, zabawna przygodówka, chociaż żalili się o podzielenie ją na epizody. Natomiast o Sam & Max obejrzałem parę gameplay'ów (na płytce dołączonej do, a jakże, Cd Action ;) ) i naprawdę spodobała mi się ta gra, zwłaszcza polski dubbing oraz humor, niestety, nie miałem okazji aby w nią zagrać (ani w Monkey Island).
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Back to the Future Gra

Postprzez DoubleFace » Pn cze 27, 2011 8:34 pm

BossPanzer napisał(a):Pierwsze widzę a swego czasu widziałem tony modów do GTA Vice City ciekawie to wygląda że z zależności jaką datę się wybierze gra podmienia tekstury budynków...szkoda tylko że przechodnie chodzący z nowoczesnymi torbami na zakupy i wyglądający dokładnie tak samo trochę psują efekt.


No wiesz, to dopiero preview wersji 0.2f, nad którą jeszcze pracują. Wersja ta, to finalna, gdzie wszystkie mechanizmy: podróży w czasie, zmiany tekstur, pogody w zależności od epoki itp mają już działać bez problemu, z brakiem bugów i wywalania do systemu. Gdy kod zostanie w 100% sprawdzony, to potem ekipa się bierze po kolei za wszystkie 5 epoki z trylogii (1885, 1955, 1985, alternatywny 1985 i 2015), wliczając w to budynki, tekstury, ludzi, no i pojazdy :D. Polecam zobaczyć wersję 0.2e.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron