That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Prasa o grach

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Prasa o grach

Postprzez Szczypi0r » So cze 18, 2011 12:18 pm

W tym temacie rozmawiamy o prasie związanej z grami video. Co czytacie? Czego w niej nie lubicie ? Co w niej lubicie? I inne takie pierdoły :P Np. ja czytam psx extreme oraz neo plus.
Ostatnio edytowano So cze 18, 2011 1:32 pm przez Szczypi0r, łącznie edytowano 1 raz
NANANANA SZCZYPI0R
Avatar użytkownika
Szczypi0r
 
Posty: 91
Dołączył(a): N maja 15, 2011 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Prasa o grach

Postprzez Boniek » So cze 18, 2011 12:26 pm

Kiedyś namiętnie czytałem Cd Action, ale przerzuciłem się z PC na PS3 (chociaż niedługo powracam z graniem na blaszaka, bo mam zamiar zakupić Orange Boxa). Kupiłem raz Neo Plus i nie spodobał mi się, jakiś czas czytałem też PSX EXTREME i też odechciało mi się go kupować. Obecnie czytam Playbox, czyli tak jakby Cd Action o konsolach :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Prasa o grach

Postprzez Szczypi0r » So cze 18, 2011 12:32 pm

Słyszałem o playbox. Warto kupić ? (nazwa kojarz mi się z magazynem dla panów +18 :mrgreen: )
NANANANA SZCZYPI0R
Avatar użytkownika
Szczypi0r
 
Posty: 91
Dołączył(a): N maja 15, 2011 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Prasa o grach

Postprzez Kaczor » So cze 18, 2011 1:16 pm

CD Action było fajne jak internet dopiero się rozwijał i ściągnięcie dema gry przez modem było wyzwaniem ;) Mam jeszcze sporo starych płyt z czasów gdy był jeszcze podział na gry pod DOS i Windows :D

PS. Kto pamięta śp. Secret Service?
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Prasa o grach

Postprzez Szczypi0r » So cze 18, 2011 1:29 pm

Kaczor napisał(a):
PS. Kto pamięta śp. Secret Service?


SS był świetny.Gulash wymiatał.
NANANANA SZCZYPI0R
Avatar użytkownika
Szczypi0r
 
Posty: 91
Dołączył(a): N maja 15, 2011 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Prasa o grach

Postprzez Kronk » So cze 18, 2011 1:32 pm

Ja gdzieś od lat 03 - 09 kupowałem KŚGry, i kupowałem w latach bodaj w 02-07 kupowałem Cybermychę, matko jak ja to mogłem kupować i czytać.. :roll:
Do dziś kupuje CDA wprawdzie regularnie kupowanie zaczynałem we sierpniu ubiegłego roku, a czasopismo tak mi się spodobało, że zaczynałem ludzi pytać czy czasem nie mają CDA i nie czytają, i czy mogli by mi sprzedać, tym sposobem wyzbierałem(?) bodaj 53 numerów z lat 96-11. Pierwszy numer mam z listopada 96. 8-)
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Prasa o grach

Postprzez speiderman » So cze 18, 2011 1:45 pm

Ja obecnie zaczytuję się w PSX Extreme i Neo+, choć przyznaję, że PE zawsze bardziej mi się podobało. Na CDA rzadko mam fundusze, dlatego kupuję na ogół wtedy, jak trafi się coś naprawdę fajnego na płycie :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prasa o grach

Postprzez Boniek » So cze 18, 2011 3:30 pm

Szczypi0r napisał(a):Słyszałem o playbox. Warto kupić ? (nazwa kojarz mi się z magazynem dla panów +18 :mrgreen: )

Warto, zdecydowanie polecam :)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Prasa o grach

Postprzez ichabod » So cze 18, 2011 4:57 pm

Kiedyś czytałem Clicka, jak jeszcze w redakcji był Jacek Piekara, potem trochę CD-Action, ale potem z tego wyrosłem (szczególnie z drętwego humoru)i dzisiaj nie bardzo rozumiem po co komu prasa dot. gier komputerowych, kiedy jest internet.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Prasa o grach

Postprzez DoubleFace » So cze 18, 2011 5:30 pm

ichabod napisał(a):Kiedyś czytałem Clicka, jak jeszcze w redakcji był Jacek Piekara, potem trochę CD-Action, ale potem z tego wyrosłem (szczególnie z drętwego humoru)i dzisiaj nie bardzo rozumiem po co komu prasa dot. gier komputerowych, kiedy jest internet.


Wychodząc z Twojego założenia po co nam prasa samochodowa, skoro są strony z aktualnymi cenami, ofertami? Po co nam prasa o modzie, jeśli najnowsze trendy można obczaić w internecie. Po co nam w ogóle gazety, jak w internecie wszystko jest najbardziej aktualne?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron