That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

LordKaT - Until We Win PL

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Parseus » Pt cze 10, 2011 3:54 pm

You're gonna die. A LOT.

Z powodu znudzenia wywołanego tymczasowym brakiem zajęcia na moim kochanym Steam Translation Server oraz chęcią pomocy w przetłumaczeniu wszystkich filmików członków TGWTG postanowiłem przełumaczyć jedną z moich ulubionych serii - "Until We Win" LordKaTa.

"Until We Win" to nietypowe połączenie Let's Playa, recenzji i poradnika. Omawiane są w nim 8- lub 16-bitowe gry znane ze swego notorycznego poziomu trudności. LordKaT zaprzestał oficjalnie kontynuowania serii 15 lutego tego roku, lecz od niedawna pojawiła się szansa na odtworzenie serii przez jego fanów.

Aktualnie na YT wrzucone są dwa odcinki:

- Ghostbusters
- Silver Surfer (część pierwsza, część druga)

Wszelkie opinie i sugestie dotyczące tłumaczenia oraz samej serii mile widziane.
Ostatnio edytowano N cze 12, 2011 7:32 pm przez Parseus, łącznie edytowano 1 raz
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Akane » Pt cze 10, 2011 4:04 pm

Nie widzę napisów - nie wgrałeś przypadkiem pliku przed obróbką? Mnie się to czasem zdarzało i takie jest moje pierwsze skojarzenie :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Parseus » Pt cze 10, 2011 4:06 pm

Akane napisał(a):Nie widzę napisów - nie wgrałeś przypadkiem pliku przed obróbką? Mnie się to czasem zdarzało i takie jest moje pierwsze skojarzenie :)


Napisy są - trzeba jedynie kliknąć w przycisk "CC" obok przycisku odpowiedzialnego za włączanie/wyłączenie adnotacji. Wiem, że to dziwny sposób wyświetlania napisów, ale taki już jest mój styl :)
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Kronk » Pt cze 10, 2011 4:34 pm

Świetna robota, tak mi się ta seria spodobała że kliknąłem ''Fajne'', liczę że przetłumaczysz więcej odcinków i załapiesz się do ekipy. ;)
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Parseus » Pt cze 10, 2011 4:42 pm

Kronk napisał(a):Świetna robota, tak mi się ta seria spodobała że kliknąłem ''Fajne'', liczę że przetłumaczysz więcej odcinków i załapiesz się do ekipy. ;)


Dzięki za uznanie :) Oczywiście zamierzam przetłumaczyć więcej odcinków, a najlepiej całą serię. Poprawię tylko obecne napisy i zabiorę się za tłumaczenie kolejnego odcinka - Silver Surfer.
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez speiderman » Pt cze 10, 2011 4:44 pm

No proszę, akurat wczoraj znalazłem kanał LordKaTa na YT, a pierwszą grą na którą kliknąłem było właśnie Ghostbusters, ale chciałem obejrzeć później. Wcześniej widziałem tylko jak przechodził ze Spoony'm Pumpkinheada i już wtedy miał u mnie szacunek za męczenie się z takimi grami. A wystarczy jak przypomnę sobie co musiał znosić przy tej grze AVGN.

A tłumaczenie jest naprawdę świetne. Właściwie jedyny błąd jaki znalazłem jest na ekranie po zakończeniu gry (choć tu raczej powinno się winić twórców :lol: ), gdzie powinno być "Glaturacja !!!", ale tak, rewelacyjna robota.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Parseus » Pt cze 10, 2011 4:50 pm

speiderman napisał(a):Wcześniej widziałem tylko jak przechodził ze Spoony'm Pumpkinheada i już wtedy miał u mnie szacunek za męczenie się z takimi grami.


Fun fact: Pumpkinhead jest jedyną grą, której LordKaT nie potrafił przejść. Nie dziwię mu się.
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Akane » Pt cze 10, 2011 7:21 pm

Parseus napisał(a):Napisy są - trzeba jedynie kliknąć w przycisk "CC" obok przycisku odpowiedzialnego za włączanie/wyłączenie adnotacji. Wiem, że to dziwny sposób wyświetlania napisów, ale taki już jest mój styl :)

Zwracam honor i przy okazji gratuluję tłumaczenia :) Bardzo fajnie się ogląda, uznanie i dla Ciebie i dla LordKata (super pomysł na serię).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Luklaser » Pt cze 10, 2011 8:04 pm

Uznanie dla człowieka, któremu chce się tracić 3 dni na przejście kiepskiej gry i dla człowieka, który to przetłumaczył.

A na przyszłość, może warto by było dodać jakąś adnotację, wyjaśniającą jak włączyć napisy, bo wielu użytkowników Youtube'a nie zna tej opcji.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: LordKaT - Until We Win PL

Postprzez Parseus » Pt cze 10, 2011 8:14 pm

Luklaser napisał(a):A na przyszłość, może warto by było dodać jakąś adnotację, wyjaśniającą jak włączyć napisy, bo wielu użytkowników Youtube'a nie zna tej opcji.


Dobry pomysł, dodałem stosowną informację w opisie do Pogromców duchów.
Parseus
 
Posty: 20
Dołączył(a): N sty 02, 2011 10:17 pm
Lokalizacja: Międzyrzecz

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości

cron