That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

My Little Pony Friendship is Magic

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Tremirenes » Pn cze 25, 2012 7:11 pm

Ja się zastanawiam czy wziąć się za ten serial. Tyle się o nim już nasłuchałem.
Avatar użytkownika
Tremirenes
 
Posty: 82
Dołączył(a): So gru 24, 2011 8:54 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Katrin » Pn cze 25, 2012 7:46 pm

Ja jestem skazana na ten serial niemal w każdy czwartek i piątek, kiedy muszę się opiekować dziewczynką sąsiadów. Z początku wydawał się fajny, ale w nadmiarze wszystko traci na uroku. (Dobrze, że kończy się rok szkolny dzieciaków, wreszcie będę miała spokój).

Nie mogę się nadziwić jak dużo podstron ma ten temat. O.o" Nie macie o czym gadać! :P
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Hiena » Pn cze 25, 2012 8:49 pm

Pewnie oglądasz serial na MiniMini? Polski dubbing zabija 2/3 przyjemności z oglądania tego serialu. O tym jak bardzo jest on przesłodzony i olewawczy względem oryginału sam boleśnie się przekonuje z racji despotycznych rządów mojego siostrzeńca, który jak się uprze to nie da sobie przełączyć kanału (nawet jeśli kreskówka kompletnie mu powiewa).
Obecnie jednak zdaje się fan-szał zaczyna opadać z racji przejedzenia się tematu. Sam nie uważam go za jakieś wybitne dzieło, jednak lubie go za dystans do samej swojej genezy, oraz postacie takie jak Derpy, Doctor Whoose i Big Macintosh, którzy mimo że stanowią tło potrafią być na swój sposób ikoniczne. W sumie fajnie by było jakby powstało kilka odcinków (a może powstało? nie jestem na bierząco od dłuższego czasu) które w rolach głównych obsadzały by kucyki spoza friendsów, które mnie osobiście powoli nudzą.
Uczcie się od Hien. Idźcie przez życie ze śmiechem.
Avatar użytkownika
Hiena
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lip 23, 2011 2:08 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez BartiB97 » Pn cze 25, 2012 9:19 pm

Ja nie pisze, nawet nie wiem dlaczego... Jednak nie zmienia to faktu, że przy serialu (i wypocinach fanów) spędzam codziennie ~1,5h, po prostu nitka ucichła
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron