That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

My Little Pony Friendship is Magic

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Jackie D. Flint » So wrz 03, 2011 8:08 am

@speiderman
Bogowie, te projekty są bombowe XD A podpis pod rysunkiem Chester-pony jest fantastyczny :D

Aż nie wierzę, że jest tu tylu fanów tej serii XD Ja się natknęłam na nią jakoś pod koniec zeszłego roku i okazała się jak znalazł na zimowego doła. Siedziałam cały weekend owinięta w kocyk, dolewając tylko sobie kakao pomiędzy odcinkami i oglądałam ile wlezie XD Tylko że współlokatorzy się bez przerwy ze mnie śmiali :(
Dobrze przynajmniej, że mam młodsze siostry, już zostały posadzone przy monitorze i znają serię lepiej ode mnie XD

Muzyka - naprawdę przyjemna, piosenki wpadają w ucho (zwłaszcza opening i Winter Wrap-Up :D).
Dubbing - też nie narzekam XD
Fabuła - straszna szkoda, ze nie wykorzystali pomysłu z tymi Elementami :/ Hasbro przesadza. Nawet moim siostrom (które mają teraz 11 lat, więc należą do cokolwiek młodszej publiki) przeszkadza ta ziejąca w scenariuszu dziura. Oczywiście, generalnie dzieje się dość, by o tym nie myśleć za często, są różne wyzwania, czy przygody (generalnie w większości to moralitety, no ale czego się można spodziewać po Pony...), ale zawsze gdzieś z tyłu głowy mruczy taki niezadowolony głosik - "ej, a co z tym fantastycznym pomysłem z samego początku serii? :("
Postacie - nie tak płytkie jak w poprzednich wersjach "kucyków Pony" (sorry, jak byłam mała (i nie znałam angielskiego XD), to tak je nazywaliśmy, myśląc, że "Pony" to ich marka...), niemniej wciąż okrutnie niedopracowane XD A Pinky Pie mnie generalnie irytuje, ale to już... khym XD
"An actor said at one point that evil was necessity. It was food for genius.
I didn't believe that. But I wish it were true. Then I could just be Lestat, the monster, couldn't I? And I was always so good being a monster! Ah, well..."
Avatar użytkownika
Jackie D. Flint
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 8:49 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez roofix » So wrz 03, 2011 11:05 am

Dzięki spiderman za tego linka, a co do obrazków - Bum, ATGWTG i Insano w wersji kucykowej wymiatają. Byłaby bomba, jakby się w serialu któryś z nich pojawił :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Yonish » So wrz 03, 2011 8:17 pm

Przejrzałem pierwsze 7 odcinków. Serial jest naprawdę porządny, ale mnie jakoś nie chwyciło.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Nemo » So wrz 03, 2011 8:47 pm

Ja jeszcze nie zabrałem się za oglądanie, ale tricked w przeglądanie obrazków kucyków muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zaskoczony tym jak szeroką gamę ekspresji i charakterów potrafią wyrazić kucykowym pyszczkiem. Nieźle.
My brain is full of pony :(.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Yeshu » Śr wrz 14, 2011 4:32 pm

- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez roofix » Śr wrz 14, 2011 6:52 pm

Może za jakiś czas jakiś recenzent złoży temu serialowi swoisty "hołd", tak jak NC zrobił to Animaniakom :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez DoubleFace » Śr wrz 14, 2011 6:55 pm

Are You MAD? Proszę, nie porównuj tego czegoś do Animaniaków, ani żadnego innego serialu animowanego produkowanego przez Spielberga. Jesteś BEZCZELNY!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez BartiB97 » Śr wrz 14, 2011 7:34 pm

yes, I am
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez roofix » Śr wrz 14, 2011 8:18 pm

Nikogo nie porównuję - stwierdzam tylko fakt, że MLP to serial wyjątkowy, jak na inne skierowane odgórnie dla dzieci.
Przeszkadza Ci, że wywyższam? A może mu się należy? Przeszkadza Ci to?
JESTEŚ BEZCZELNY!
Ps. Tak, ja jestem ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez BartiB97 » So wrz 17, 2011 10:06 pm

Dzisiaj wyszedł nowy odcinek (wraz z serią drugą), yaay!
BartiB97
 
Posty: 49
Dołączył(a): So lut 12, 2011 9:56 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron