That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

My Little Pony Friendship is Magic

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Yeshu » Pn maja 30, 2011 9:23 pm

Wiem, że w tej chwili mogę zrobić siebie debila, ale muszę zapytać czy ktoś miał kontakt z nową serią My Little Pony ( tak tę kreskówkę z kucykami ).

Natrafiłem na nią przez przypadek przeglądając YouTuba i ku mojemu zdziwieniu spodobało mi się. Postacie są wyraziste i ciekawe, opowiadane historie są pełne humoru, często takiego "z jajem". Prawdziwy program rodzinny gdzie zarówno dzieciaki jak i rodzice mogą się pośmiać.

Każdy odcinek ma na końcu morał przedstawiany w formie listu pisanego przez główną bochaterkę a twórcy podjeli się rozważania takich tematów jak opieka nad słabszymi, nie oceniać po pozorach a nawet rasizmu czy nietolerancji religijnej. Wszystko podano w tak subtelny sposób, że nie widać tu żadnego kazania czy pouczania na siłę.

Oto link to pierwszego odcinka powiedzcie co o tym myślicie:

http://www.youtube.com/watch?v=vqgsXkmQ6ZI
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez roofix » Wt maja 31, 2011 12:03 am

Serial naprawdę może się podobać i z tych nowszych dotrzymuje kroku m.in "Domowi dla zmyślonych przyjaciół..." i "Chowderowi".
Jeśli ktoś nie za bardzo szprecha po angielsku, to polecam kanał z przetłumaczonymi odcinkami (daję link do pierwszego odcinka) http://www.youtube.com/watch?v=dmIql43x2_Q
Ps. Nie polecam oglądać tego w polskiej wersji, gdyż ta jest wyjątkowo słaba.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Yeshu » Wt maja 31, 2011 7:24 am

No fakt , polski dubing jest... "mało profesjonalny" ( obowiązuje mnie kultura bo otrzejsze słowa przychodzą mi do głowy).
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Kaczor » Wt maja 31, 2011 5:39 pm

Spoko, dopóki nie nazywają ich "kucykami pony" czyli "masło butter" :D

Dodam ze bajka jest już kultowa na 4chan i jest źródłem mnóstwa gifów i innych internetowych memów :)

Obrazek

PS. Najpopularniejszy komentarz pod filmem:
Gender Age:
- Female 13-17
- Male 18-24
- Male 25-34

This is a weird world. :-P
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Pony

Postprzez BossPanzer » Wt maja 31, 2011 8:33 pm

Yeshu nie wiem czy jesteś facetem czy kobietą ale jeśli jesteś facetem...naprawdę chce poświęcić swoją męskość oglądając tą kreskówkę ? :D Potem nie będzie powrotu.
Kaczor myślisz że to jest dziwne ? To spójrz sobie na statystyki wiekowe nowego "viral wideo" na YT pod tytułem Cat mom hugs baby kitten
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Yeshu » Wt maja 31, 2011 8:57 pm

Tak jestem dorodnym przedstawicielem samca, ale czuje, że moja BRONY-natura zaczyna nade mną panować.

Chyba dla mnie już nie ma ratunku ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez roofix » Śr cze 01, 2011 6:33 pm

Statystyki mówią wszystko o odbiorcach tej bajki. Oj, zdziwić się można. Więc bym nie powiedział, że to "niemęskie" :D .
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Kaczor » Śr cze 01, 2011 7:15 pm

IMO twórcy tej bajki to również faceci w tym wieku ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez Kajanka » N cze 26, 2011 11:02 pm

Nie lubię kreskówek, ale muszę przyznać, że po tym pierwszym odcinku jestem ciekawa dalszego ciągu :P W wolnym czasie obejrzę co dalej. Tęczowy pegaz najlepszy :D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: My Little Pony Friendship is Magic

Postprzez speiderman » Pt sie 05, 2011 11:39 am

Argh! Dopadły mnie! Obkrążyły i nie chcą puścić! Sporadycznie na nie natrafiałem, ale Yeshu ostatecznie mnie nimi zainteresował. Obejrzałem pierwszy odcinek z napisami i od trzeciego wciągnąłem się na dobre. Postacie mają świetne charaktery, a żarty są naprawdę zabawne. No i po prostu sympatyczne to wszystko, ale nie jakoś przeinfantylizowane. Widać że twórcy chcieli zrobić coś dobrego i udało im się (porównując chociażby do Troskliwych Misiów, które recenzował NC :P ). A to jak wpłynęły na Internet to wręcz sprawa na osobny temat. Nie często dzieję się tak, że z powodu jednego błędu w animacji fani rozbudowują jedną postać, co ma wpływ na sam serial ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron