That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ray William Johnson

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Ray William Johnson

Postprzez LukiSacz » Śr maja 25, 2011 9:19 pm

Zastanawiałem się, czy ktoś z Was zna tego człowieka. Recenzuje on (o ile można to tak nazwać) różne krótkie filmiki, tzw. hity internetu. Zazwyczaj ocena jednego filmiku zajmuje od jednej do dwóch minut.
Obejrzałem kilka jego filmików i szczerze mówiąc podobają mi się średnio.
Nie mniej jednak nie znających go zachęcam do zapoznania się szczególnie z recenzją polskiego filmiku, w którym dwóch kolesi wyrzuca kanapę przez balkon.
KLIK!
Ostatnio edytowano Śr maja 25, 2011 9:43 pm przez LukiSacz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ray William Johnson

Postprzez Kaczor » Śr maja 25, 2011 9:38 pm

Oczywiście że znam :) Widziałem wszystkie jego filmiki. Gość jest świetny :) Mój ulubiony odcinek to ten gdy połączył siły z schmoyoho:
http://www.youtube.com/watch?v=EBB7sYeCPoE
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ray William Johnson

Postprzez Boniek » Cz maja 26, 2011 2:30 pm

Twórczość Ray'a poznałem stosunkowo niedawno. Pierwszy raz o nim usłyszałem, kiedy Niekryty Krytyk wspomniał, że się nim inspiruje. Wtedy się nim zainteresowałem i szczerze powiem, że całkiem nieźle mi się go oglądało (teraz praktycznie wcale, czasami przewinie się jakiś odcinek). Ogólna koncepcja poszczególnych odcinków jest ciekawa, czasami zdarzają się perełki w zestawieniu niektórych filmików (Psychiczny wilkołak RULEZ :D ), trzeba jednak zaznaczyć: nie jest to humor dla każdego. Ogólnie rzecz biorąc facet ma jednak charyzmę i pomysł na siebie. Jest również, o dziwo, wokalistą. Kanał z jego piosenkami (ostrzegam: przedziwna twórczość ;) ): http://www.youtube.com/user/Yourfavoritemartian.

CO ZA ASY :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Ray William Johnson

Postprzez BossPanzer » Cz maja 26, 2011 4:25 pm

Niesamowity zbieg okoliczności bo dziś tego gościa odkryłem, raz go obejrzałem nawet nie wiedząć jak jest popularny, dopiero kiedy dziś przeczytałem o nim na Wiki zrobiłem takie oczy :shock: kiedy dowiedziałem się że jego kanał jest drugim najcześciej subskrybowanym na Youtube.. W sumie jego programik to nic innego jak pokazywanie najśmieszniejszych filmików które zarobiły dużą ilość wyświetleń w krótkim czasie. Ale szybkość z jaką wrzuca swoje materiały można pozazdrościć.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ray William Johnson

Postprzez speiderman » Cz maja 26, 2011 6:24 pm

Widziałem trochę jego twórczości i choć nie oglądało się źle, to jakoś nie wciągnął mnie na dłużej. A o "Ko-za-asy" oczywiście usłyszałem, ale w innym polskim filmiku z żołnierzami robiącymi salwę honorową na pogrzebie ( http://www.youtube.com/watch?v=x-h1RDfuxLQ ). Kiedyś widziałem nawet parodię, że jeżeli chcesz być popularny na YT, kradnij filmy innych ("Hej, patrzcie co znalazłem na czyimś kanale"), ale daje adresy do omawianych filmów, więc mimo wszystko jest uczciwie ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ray William Johnson

Postprzez roofix » Wt cze 14, 2011 1:43 pm

Czy ja wiem. Swego czasu zamieścił filmik, za który był hejcony na maksa (tak jak obecnie piosenka Friday). Tytuł był chyba "Thumbs Down". Znacie może tę sprawę i skąd się wzięła ta fala nienawiści w kierunku RWJ?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ray William Johnson

Postprzez Boniek » Wt cze 21, 2011 3:09 pm

roofix napisał(a):Czy ja wiem. Swego czasu zamieścił filmik, za który był hejcony na maksa (tak jak obecnie piosenka Friday). Tytuł był chyba "Thumbs Down". Znacie może tę sprawę i skąd się wzięła ta fala nienawiści w kierunku RWJ?


Szukając informacji o powodzie nienawiści użytkowników do tego filmiku znalazłem tylko uogólnione, negatywne opinie na temat Ray'a (np. ''Ray William Johnson The Douche. That Is All.'', ''Are Idiot Ray William Johnson Fans Getting Smarter?'', ''RayWilliamJohnson - Best of the troll''). Ten filmik był chyba tylko kolejnym argumentem antyfanów co do osoby Ray'a.
Obejrzałem więc ''Thumbs Down'' i ...

Zresztą, http://www.youtube.com/watch?v=ense2bvr2es, ten cały hejt w jego kierunku może być spowodowany zawartymi tam materiałami i jego dosyć niezbyt poprawnym komentarzem do nich.

Ale on ma tak niemal w każdym filmiku ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ray William Johnson

Postprzez roofix » Wt cze 21, 2011 6:46 pm

Sam nie wiem. Chodziło o to pierwsze nagranie (niezabawne) plus jego komentarz czy to, co powiedział (chyba, akurat tu niewiele zrozumiałem) na temat katolików przy kolejnym nagraniu?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ray William Johnson

Postprzez Boniek » Śr cze 22, 2011 8:45 am

Skłaniam się bardziej ku drugiemu, chociaż pierwszy też potrafi doprowadzić do zniesmaczenia
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości

cron