That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Oczekiwane tytuły - gry

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Boniek » N maja 15, 2011 3:59 pm

Chciałbym poznać waszą opinię nt. nadchodzących tytułów. Na jakie gry czekacie? Ja szczególnie czekam na Batman Arkham City, God of War 4, Uncharted 3, trylogie Metal Gear Solid w HD
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 6:03 pm

Ja czekam na "Diablo III" ;) I oczywiście na kolejne kampanie "SC 2" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Magrat » N maja 15, 2011 6:18 pm

Akane, przybij piątkę :mrgreen:
Ja też czekam na Diablo III i naprawdę już się doczekać nie mogę. Jest w ogóle ustalony ostateczny termin kiedy gra ma wyjść? Bo serio, było ich tyle, że straciłam już rachubę.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez BossPanzer » N maja 15, 2011 6:34 pm

Magrat napisał(a):Akane, przybij piątkę :mrgreen:
Ja też czekam na Diablo III i naprawdę już się doczekać nie mogę. Jest w ogóle ustalony ostateczny termin kiedy gra ma wyjść? Bo serio, było ich tyle, że straciłam już rachubę.


Blizzard niczym 3D Realms mówi o swoich premierach "When it's done" z tą różnicą oczywiście że na ich gry nie trzeba czekać 12 lat. Nie ma niestety konkretnych dat tylko spekulacje że na przykład wyjdzie w sierpniu tego roku. Trzeba uzbroić się w cierpliwość wydali Starcrafta 2 więc Diablo 3 też się doczekamy.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 6:35 pm

Magrat napisał(a):Akane, przybij piątkę :mrgreen:

Przybijam! :D

Magrat napisał(a):Ja też czekam na Diablo III i naprawdę już się doczekać nie mogę. Jest w ogóle ustalony ostateczny termin kiedy gra ma wyjść? Bo serio, było ich tyle, że straciłam już rachubę.

Oficjalnej daty premiery chyba jeszcze nie ma i zdaje się, że wcześniej wyjdzie "Heart of the Swarm" (kampania Zergów w "SC 2") niż "Diablo III". Westchnienie...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Boniek » N maja 15, 2011 8:26 pm

Akane napisał(a):Oficjalnej daty premiery chyba jeszcze nie ma i zdaje się, że wcześniej wyjdzie "Heart of the Swarm" (kampania Zergów w "SC 2") niż "Diablo III". Westchnienie...

Nie chcę sie bawić w mythbustera, ale skoro niedługo wychodzi Duke Nukem Forever to pewne jest, że za jakiś czas ukaże się Diabolo ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez amek » N maja 15, 2011 8:43 pm

ARE YOU KIDDING?
DNF? Miało to wyjść paarenaście lat temu. Dotąd mam jeden numer CDA (bodajże z 99r) gdzie była zapowiedź owej gry z napompowanym Johny Bravo, niepałającym zbytnio sympatią do przybyszów FROM SPAAACE
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Srat » N maja 15, 2011 8:45 pm

Ostatnio gram w Portala 2/L4D2 i Half Life 1 z dodatkami.
A czekam na Call of Juarez : The Cartel (chociaż przeraża mnie fakt, że akcja ma dziać się w teraźniejszości), DOTA 2 i L.A Noire (5 DNI :D )


amek napisał(a): FROM SPAAACE


SPACE? SPAAAAAAAAAAAAAAACE!
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Boniek » N maja 15, 2011 8:50 pm

amek napisał(a):ARE YOU KIDDING?
DNF? Miało to wyjść paarenaście lat temu. Dotąd mam jeden numer CDA (bodajże z 99r) gdzie była zapowiedź owej gry z napompowanym Johny Bravo, niepałającym zbytnio sympatią do przybyszów FROM SPAAACE

No, rzeczywiście trochę przesadzili z oczekiwaniem na tę grę, ale już 14 czerwca książe powróci by skopać tyłki kosmitom którzy dobierają się do ziemski kobiet ;) . Hail to the King, baby! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez amek » N maja 15, 2011 8:52 pm

Srat napisał(a):SPACE? SPAAAAAAAAAAAAAAACE!

Tia.. nie ma to jak na odchodne spełnić marzenie Core 1
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron