That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Oczekiwane tytuły - gry

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez ichabod » N maja 15, 2011 9:32 pm

MrSniffles69 napisał(a):Ja teraz gram w Dragon Age oraz sporadycznie Trine. Ostatnio przeszedłem Mass Effect 2, nawet dobra część. Szkoda tylko, że trójka mi już raczej nie wjedzie na pc.


Będzie pewnie na tym samym silniku, więc jeśli poszła Ci jedynka i dwójka (która btw była g e n i a l n a :P), to i trójka powinna śmigać ;)

Nie odmówię sobie: SPAAAAAAAAAAAAAAACE! ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Szczypi0r » So cze 18, 2011 6:38 am

Ja czekam na Halo 4, Dance central 2,Batman AC i nowego Tomb raidera
NANANANA SZCZYPI0R
Avatar użytkownika
Szczypi0r
 
Posty: 91
Dołączył(a): N maja 15, 2011 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Akane » N cze 19, 2011 9:33 am

Podpisuję się pod oczekiwaniem na "Dance Central 2" ;)

Ciekawa też jestem jak wypadnie nowy "Need for Speed" (premiera na jesieni). Początkowo nie mogłam się doczekać tego tytułu (wracają gliny!), ale gdy zobaczyłam fragmenty prezentujące dziwne "wyzwania" w stylu: wydostań się z samochodu, zanim rozwali cię pociąg... No nie wiem.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Boniek » N cze 19, 2011 11:16 am

Akane napisał(a):Ciekawa też jestem jak wypadnie nowy "Need for Speed" (premiera na jesieni). Początkowo nie mogłam się doczekać tego tytułu (wracają gliny!), ale gdy zobaczyłam fragmenty prezentujące dziwne "wyzwania" w stylu: wydostań się z samochodu, zanim rozwali cię pociąg... No nie wiem.


Po obejrzeniu tego gameplay'a mam podobne odczucie. Wydaję mi się, że chcą zrobić z NFS'em to samo, co z cyklem FIFA, wiecie, co rok nowa odsłona, mało istotnych zmian, a jeśli już jakieś są, to kosmetyczne (chociaż nowa FIFA 12 zapowiadana jest jako rewolucja w serii z zupełnie nowym silnikiem graficznym). Dobrze, że w Need for Speed: Run powracają wyścigi w mieście i policja, ale przez ten etap ucieczki bohatera przed glinami mam mieszane uczucia....

Wiem, wiem, wrzucili to pewnie, żeby trochę urozmaicić rozgrywkę i dać odpocząć od wyścigów. I tak dobrze, że to tylko etapy z elementami QTE (wciskanie odpowiednich przycisków pojawiających się na ekranie), chyba że pójdą o krok dalej i będą etapy strzelane ;)

Dorzucę jeszcze pare słów o targach E3, jeśli można:

Po pierwsze, konferencja Microsoftu...

Chyba najgorsza podczas całych targów. Głównie było o jakiś cienkich, casualowych tytułach na Kinecta (chociaż Dance Central 2 wygląda bardzo dobrze), mało tytułów dla hardcorowych graczym, a jedyną prawdziwą niespodzianką dla fanów Xbox'a byłą zapowiedź Halo 4. Chociaż ta tę konferencję zbytnio nie zwracałem uwagi, bo nie gram na konsoli Microsoftu.

Po drugie, konferencja Sony...

I wreszcie poczułem się jak w domu...

Ucieszył mnie gameplay i informację o Uncharted 3, pokaz Battlefielda 3, chociaż smuci brak zapowiedzi God of War 4... :(

Ogólnie konferencję oceniam pozytywnie.

Po trzecie, konferencja Nintendo....

Wg. mnie zwyciężca targów. Naprawdę!

Dlaczego? Ano przez prezentację Wii U, nową maszynkę Nini dla prawdziwych graczy. Wyobrażacie sobie grać w Battlefielda 3 na Wii U? Mnie szczególnie zaciekawił innowacyjny pad do tejże konsoli.

Nintendo pokazało naprawdę coś ciekawego, reszta punktów konferencji nie zaciekawiła mnie aż tak.

Podsumowując, targi E3 2011 uznaję za udane. Może nie było jakiś szokujący zapowiedzi (jak np. 2 lata temu), ale i tak było bardzo dobrze.

PS: Jeśli komuś nie podobała się moja opinia nt. konferencji Microsoftu, to wybaczcie, po prostu nie gram na ich konsoli, a skupianie się wyłącznie na Kinect'cie jest dla mnie bezcelowe.

PS 2: Chociaż Sony też nie popisało się grami na moją ukochaną ''czarnulkę''. Santa Monica Studios, twórcy serii God of War, tworzą jakieś Carnival Island.

A jeśli chodzi o świetne trailery, to polecam ten do najnowszej odsłony Assassin's Creed o podtytule Revelations

http://www.youtube.com/watch?v=CMb4bQfxHG8
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez BTM » N cze 19, 2011 1:53 pm

Tyle stron i nikt nie napisał nic o Deus Ex: Human Revolution? Son, I am disapoint.
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Yeshu » N cze 19, 2011 1:57 pm

- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Akane » N cze 19, 2011 2:53 pm

Wywiad z jednym z twórców "Dance Central 2" (przeprowadzony przez Angry Joe na E3) oraz próbka możliwości tej gry:
http://www.youtube.com/watch?v=EwEGQW8Y ... ture=feedu
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez DoubleFace » N cze 19, 2011 4:18 pm

Od ponad 2 lat czekam na Resident Evila na PSP. Nie chodzi mi o reedycje gier z PSXa, ale exclusive tylko na przenośną konsolę Sony. I w tym czasie Capcom zdążył zdradzić swoją ojczystą platformę i wydał 2 ŚWIETNE survival horrory na GameCube i dwa całkiem znośne, ciekawe celowniczki na Wii. O ile brak celowniczków na innym konsolach wybaczę, to czemu remake jednej z najlepszych gier lat 90 i jej prequel dostały się tylko na konsolę, której target zabawia się tylko przy Wii Sports i Mario Party? Why? Oczywiście, wraz z premierą 3DSa dowiedziałem się, że na konsolkę Nintendo zostaną wydane kolejne 2 Residenty. Wygląda na to, że Resident Evil Portable będzie jak Dukem Nukem Forever dla PC. Eee, chwila, Duke'a wydali. Kurde, teraz nie ma do porównania żadnej gry, na którą premierę czeka się od dawna
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez Kronk » N cze 19, 2011 7:00 pm

Tomb Raider, Max Payne 3 i Heroes 6. W skrócie
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Oczekiwane tytuły - gry

Postprzez MrSniffles69 » N cze 19, 2011 7:19 pm

Ja oczekuje Postala 3,Max Payne 3 i Mass Effect 3, też w skrócie
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości

cron