That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Czy ta strona jeszcze jest rozwijana?

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Czy ta strona jeszcze jest rozwijana?

Postprzez Farabundo » Śr lip 29, 2015 3:08 pm

Witam, jestem wielkim fanem Nostalgicznego Krytyka, i jestem ogromnie wdzięczny TGWTG PL za cotygodniowe tłumaczenie realizowanych przez Douga Walkera filmów (a także innych członków tej grupy, zwłaszcza Linkary). Zauważyłem jednak, że choć tłumaczenia wychodzą cały czas, to na tej stronie panuje lekka posucha... niektóre wiele ostatnich postów pochodzi z poprzedniego roku (2013 albo 2014), a sama strona jest zdaje się nie rozwijana od jakiegoś czasu, nie jest aktualizowana, bo nowe tłumaczenia na YT nie są zamieszczane na tej stronie. A przecież NC jest cały czas popularny, o czym świadczą liczne i stale mnożące się komentarze pod polskimi tłumaczeniami jego programów. Czy coś się stało? Jestem trochę zaniepokojony...
Farabundo
 
Posty: 3
Dołączył(a): N kwi 26, 2015 3:47 pm

Re: Czy ta strona jeszcze jest rozwijana?

Postprzez speiderman » Cz lip 30, 2015 3:31 pm

Tak to jest, zniknął gdzieś zapał udzielania się na forum i panuje straszna posucha :| . Rozwojem strony zajmowali się Akane i BTM, ale niestety nadmiar obowiązków sprawił, że strona została zaniedbana, a sam nie mam umiejętności w jej obsłudze. Może jeszcze kiedyś uda się ją odświeżyć, albo dokonać jakiegoś restartu czy coś (pozostając z temacie MAtrixów ;) ).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron