That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Mamy Aska!

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Mamy Aska!

Postprzez speiderman » Wt wrz 02, 2014 3:39 pm

Ot postanowiliśmy założyć własnego Aska dla grupy. Jak ktoś chętny, to zapraszamy:
http://ask.fm/TGWTGpl
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mamy Aska!

Postprzez ichabod » So wrz 06, 2014 4:58 pm

A jest szansa, że będziecie się podpisywać pod odpowiedziami, w zależności kto odpowiada? Jestem ciekaw kto pozwala sobie na taką wioskę http://ask.fm/TGWTGpl/answer/117378615080 ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Mamy Aska!

Postprzez SztywnyPatyk » So wrz 06, 2014 5:42 pm

Taak, ciekawe kto...
https://www.youtube.com/watch?v=0rDh_OSTojQ
Avatar użytkownika
SztywnyPatyk
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn cze 09, 2014 4:58 pm
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Mamy Aska!

Postprzez speiderman » So wrz 06, 2014 6:52 pm

Może wymyślimy jakieś inicjały.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mamy Aska!

Postprzez speiderman » N wrz 07, 2014 2:44 pm

Albo ten, co napisał, że jest najpiękniejszy ;P. Ale to chyba dobry pomysł, zrobiłem aktualizację opisu i każdy będzie podpisywał się literką. No chyba że będzie chciał ukryć tożsamość ;).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mamy Aska!

Postprzez Luklaser » N wrz 14, 2014 11:34 pm

Przepraszam, Puty. To był tylko żart. No wiesz - bo to kompletnie nie w Twoim stylu. Myślałem, że to dla wszystkich oczywiste. A te odpowiedzi na asku to nie ode mnie. Ja niczego tam nie napisałem.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Mamy Aska!

Postprzez Akane » Pn wrz 15, 2014 6:15 pm

Chłopaki, wdech, wydech i uspokojenie emocji.

Luklaser: do zgadywanki/żartu (z podkreśleniem, że to nie było oskarżenie o sianie destrukcji na Asku) można było dodać coś w stylu "A na poważnie, to może lepiej ignorować co głupsze pytania, żeby uniknąć kontrowersji?"

Puty: szanuję Twoje zdanie, wiesz o tym. Dlatego nie usuwałam Twojego wpisu. Ale mam nadzieję, że gdy wściekłość Ci przejdzie, edytujesz go.

Powinniśmy być zgraną drużyną i działać razem - wiem, mnie nie było, ale wówczas przewodził speidi - w razie wątpliwości zawsze można było pisać do niego. Czy pytanie A wywalić czy coś zrobić z pytaniem B etc. Ask jest niejako serwisowy, więc odpowiedzi powinny być uzgadniane (przynajmniej przy niektórych pytaniach).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Mamy Aska!

Postprzez Puty » Wt wrz 16, 2014 10:06 am

Luklaser napisał(a):Przepraszam, Puty. To był tylko żart

Kto jak kto, ale jesteś jedyną tu osobą, która nie powinna "żartować" w ten sposób.
Akane napisał(a):Ale mam nadzieję, że gdy wściekłość Ci przejdzie, edytujesz go.

Luz, usunąłem "fpizdu". Afera z pacynkami i tak już przedawniona, więc tym bardziej mogłem sobie pozwolić na wygarnięcie. Typ miał pecha, że do swojego niesmacznego(ze względu na okoliczności) eee żartu wybrał mnie, tak to bym w ogóle głosu nie zabierał.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron