That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Problem z filmami na stronie

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Problem z filmami na stronie

Postprzez anlimeczka » N gru 08, 2013 6:15 pm

Emm... gdzieś tak od miesiąca nie chce mi wyświetlać żadnych tłumaczeń ani nic na stronie i pisze że zostały usunięte. Nie pisałam bo myślałam że to tylko przejściowe i zaczną znowu działać ale minęło trochę czasu i nadal nic. Wie ktoś może co się stało czy to problem z moim internetem czy ogólnie tak jest?
anlimeczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 7:28 pm

Re: Problem z filmami na stronie

Postprzez speiderman » N gru 08, 2013 7:51 pm

Krótko: Blip stał się bardziej restrykcyjny i zablokował cały nasz kanał. Mieliśmy małą dyskusję nad tym co dalej i jakoś na nowy rok przeniesiemy filmy na inny serwis. Ale w międzyczasie myślę, że materiały, które były dla strony ekskluzywne, pojawią się też na YT. Ponadto będzie też nowy kanał dla recenzji, które szczególnie szkodzą jeśli chodzi o prawa autorskie.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z filmami na stronie

Postprzez ichabod » Pn gru 09, 2013 3:52 am

Blip został wykupiony przez Maker Studios i zmienia profil, stając się "zamknięty", tj. filmy w tym serwisie będą publikować tylko związani z serwisem autorzy, a nie każdy, kto ma ochotę. Nie wiem czy to już się stało, ale nawet jeśli nie, to prędzej czy później i tak by wywalili kanał.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron