That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Postprzez DoubleFace » Wt gru 28, 2010 5:17 pm

Zastanawia mnie, jak zdobywacie "oryginały" filmów do przetłumaczenia. Możliwe, że bierzecie je od użytkowników, którzy udostępniają na YouTube recenzje Critica, ale z kolei jak oni je ściągają? Interesuje mnie to, bo sam chcę trochę pościągać. Wolę czas przy komputerze spędzić na co innego i zamiast oglądać teraz chcę po prostu ściągnąć filmiki na komputer i zgrać na PSP.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Postprzez speiderman » Wt gru 28, 2010 5:34 pm

Początkowo używałem Youtube Downloadera, ale ściągnąłem (początkowo przypadkiem) dodatek do Firefoxa "Flash and Video Download", przez co można je ściągać z blipa i oryginalnej strony.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Postprzez Krelian » Wt gru 28, 2010 10:58 pm

również można ściągać pluginem w firefoxie Download Helper
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Postprzez BTM » Cz gru 30, 2010 8:10 am

Jeżeli wystarczą Ci filmy w FLV (żeby potem je sobie odpalić np. mplayerem czy czymś podobnym) to najprościej jest wejść na kanał blip.tv NC (http://nostalgiacritic.blip.tv/), wybrać odcinek i kliknąć "Download" ;)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Jak ściągacie filmy z TGWTG.com?

Postprzez Yeshu » Pn kwi 25, 2011 9:51 am

Osobiście korzystam z programu JDownloader, szybki i posiada wiele opcji ustawień.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka


Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

cron