That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wyniki konkursu numer 2 ;)

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez ichabod » Pt lis 11, 2011 2:50 am

Szczerze to ja się zastanawiam czemu jury tak domagało się u Ichasnoba brody, osobiście wolałbym zobaczyć Whiska w adekwatnym dla Douga zaroście :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez RoyZa_Blade » Pt lis 11, 2011 3:49 am

Gratulację dla wielkiego Mroowy! Co prawda nie jestem na bieżąco z recenzjami Linkary, ale mimo to, twoja parodia naprawdę mnie rozbawiła :D. Całej reszcie, również składam moje wyrazy uznania (tak, Tobie też Gaido, za pokazanie jak ja się zachowuję między ujęciami żeby pozbierać myśli ;D). Jestem za to, bardzo zdziwiony tak małą ilością zdjęć (a może po prostu nie wszystkie pokazano?).

Chciałbym wszystkim podziękować, za wielkie wyrazy uznania, za mój skromny filmik. Kompletnie nie spodziewałem się aż takiego entuzjazmu ze strony widzów. Dziękuję ekipie TGWTG.pl, za skuteczne zmotywowanie mnie do roboty i świetną zabawę konkursową. Podziękowania należą się również UncleMroowie, za jego szlachetny gest podzielenia się nagrodą, naprawdę to doceniam :)

Mam zamiar nie poprzestawać tylko na jednym filmiku. Skoro chcecie więcej, to więcej dostaniecie (data kolejnego filmiku, bliżej nieokreślona :P)

Na koniec pozostaje tylko jedno pytanie, które już gdzieś padło. Mroowa, ta butelka po Budweiserze, gdzieś ty ją kupił?! :lol:
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Yonish » Pt lis 11, 2011 10:02 am

@RoyZa: w swoim filmiku zapytałeś się, co się stało z Malakaidem.
Oto odpowiedź, prosto od TGWTG: http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/sketches/33165-where-is-malachite
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez speiderman » Pt lis 11, 2011 11:21 am

Yonish napisał(a):@RoyZa: w swoim filmiku zapytałeś się, co się stało z Malakaidem.
Oto odpowiedź, prosto od TGWTG: http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/sketches/33165-where-is-malachite

U, bidok. Poznęcałbym się nad nim, gdybym nie miał tak daleko :twisted: .

RoyZa_Blade, powinieneś dorobić angielskie napisy. Może nawet podesłalibyśmy Dougowi do sprawdzenia ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez RoyZa_Blade » Pt lis 11, 2011 12:14 pm

Yonish napisał(a):@RoyZa: w swoim filmiku zapytałeś się, co się stało z Malakaidem.
Oto odpowiedź, prosto od TGWTG: http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/sketches/33165-where-is-malachite


Gdybym nie znał tego skeczu, to bym tego pytania nie zadał ;) .

speiderman napisał(a):RoyZa_Blade, powinieneś dorobić angielskie napisy. Może nawet podesłalibyśmy Dougowi do sprawdzenia ;) .


Pracuję już nad tym, ale to bardziej czasochłonne niż mi się wydawało :/
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez ichabod » Pt lis 11, 2011 1:03 pm

RoyZa_Blade napisał(a):Na koniec pozostaje tylko jedno pytanie, które już gdzieś padło. Mroowa, ta butelka po Budweiserze, gdzieś ty ją kupił?! :lol:

W Lidlu jest obecnie promocja, po 2,60 stoi :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Luklaser » Pt lis 11, 2011 5:00 pm

ichabod napisał(a):Szczerze to ja się zastanawiam czemu jury tak domagało się u Ichasnoba brody, osobiście wolałbym zobaczyć Whiska w adekwatnym dla Douga zaroście :mrgreen:


Przecież miał adekwatny do Douga zarost. Nie pamiętasz już? 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=Egp_-4APNjw
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez MisterWhisk » Pt lis 11, 2011 11:06 pm

Ichabod - wierz mi - nie chciałbyś ;)
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Piett » Pt lis 11, 2011 11:39 pm

UncleMroowa napisał(a):To nie wpadka. Po prostu, nie będę golić brody i wąsów na idealną pupkę jak Linkara tylko dla jednorazowego wygłupu ;)


i właśnie podsumowałem to tym, podjrkeślając że dobre to było jako przyjęcie postaci snu, wyjaśniające dobrze różnice ;) .
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez MisterWhisk » Pn lis 14, 2011 10:47 pm

Właśnie, gdzieś umknęła mi notka o zdjęciu!

Piett, jest coś... dziwnego w Twoim wzroku, wiesz? Może dlatego, że celujesz pistoletem. ;)

Jakby nie było, fotografia absolutnie udana, to znaczy - taka bardzo, bardzo NC. Z całą pewnością należała Ci się wygrana.

Ale słowa uznania należą się Cinema Snobowi z ostatniego zdjęcia. Facet ma jaj... znaczy się, jest odważny.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron