That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wyniki konkursu numer 2 ;)

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Akane » Śr lis 09, 2011 10:30 pm

Trochę to trwało, ale wreszcie zapadła decyzja - przed chwilą podliczyłam głosy i powiem tylko, że o ile w przypadku zdjęcia nie mieliśmy w zasadzie wątpliwości, o tyle z filmikiem... ;) O wygranej zdecydował jeden głos!

Poniżej lista zgłoszeń, wraz z krótkimi komentarzami (i oczywiście wskazanie wygranych):

Kategoria - zdjęcie:

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 02116.jpg/ - dwie sztuki z jury nie od razu rozpoznały na zdjęciu Cinema Snoba, choć po bliższym przyjrzeniu dały się przekonać ;) Fotka udana, ale nie zwycięska.

[wygrana] http://img525.imageshack.us/img525/3729 ... rmaniv.jpg - jest wszystko, co być powinno. I grymas na obliczu i obowiązkowe ciuchy i coś ujmującego. Byliśmy w zasadzie zgodni co do wyboru tego zdjęcia.

http://img404.imageshack.us/img404/2101/gaido2.jpg - też wszystko jest na swoim miejscu, ale przekonała nas bardziej fotografia powyżej.

http://imageshack.us/photo/my-images/64 ... zored.jpg/ - kolejna odsłona (o tak, odsłona - to słowo jest na miejscu :D) Cinema Snoba. U niektórych wywołało lekki wstrząs, u niektórych rozbawienie. Mnie osobiście się podobało bardzo ;)


Kategoria - filmiki [jeden na prośbę autora został z konkursu wycofany]:
http://www.youtube.com/watch?v=PMAZwxiAxiQ - znakomity filmik, który przegrał tylko jednym głosem. Bum tak wiarygodny, że rzuciliśmy się szukać oryginalnej recenzji Żula o "Rycerzach" (i ze zdziwieniem stwierdziliśmy, że takowej nie ma). Symboliczny dyplom zdecydowanie się należy, podobnie jak wołanie o więcej!

http://www.youtube.com/watch?v=pm8p9yfIZgI - "Snob bez brody?" spytał jeden z jurorów ;) Cała reszta bardzo dobra, ale zabrakło nieco wyśmiania typowych dla Snoba tekstów i zachowań. Filmik tuż za podium.

http://www.youtube.com/watch?v=6NTePYfJktI - Whisk wzbudził ogromną radość jurorów. Znakomita parodia, nie zabrakło niemal niczego, co charakterystyczne dla That Guya. Ale tym razem byli jednak lepsi (co nie zmienia faktu, że chętnie bym obejrzała kolejne odcinki Faceta z Laską :D).

http://www.youtube.com/watch?v=Dk4ZpuaIn74 - niestety największe rozczarowanie dla wszystkich oceniających nadesłane materiały. Filmik zbyt długi (jak na ilość powtarzanych w nim haseł), przypominający raczej kolejny Random Stuff niż parodię NC. Gaido, nie idź tą drogą!

[wygrana] http://www.youtube.com/watch?v=3DRta-ZNMuU - o wygranej zdecydował jeden głos, ale chyba wszyscy z jurorów przyznali tej parodii wysokie noty. W filmiku jest absolutnie wszystko, co być powinno - Linkara został elegancko pokazany w nim przez pryzmat własnych słabości. Super! Gratulujemy wygranej!


Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za udział w konkursie i super zabawę!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez migelito » Śr lis 09, 2011 10:47 pm

dwie sztuki z jury nie od razu rozpoznały na zdjęciu Cinema Snoba, choć po bliższym przyjrzeniu dały się przekonać


Tak to jest, jak się jest łomem żeliwnym i nie umie ustawić w ładnym, wyciemnionym pokoju światła... Ale za to jestem sławny w skali lokalnej, a moje wysokie czoło w końcu na coś się przydało :D
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez ichabod » Śr lis 09, 2011 10:50 pm

Gratuluję Mroowie wygranej, należało mu się w 100%. I miło wiedzieć, że to riffowanie ostatniej żenującej recki Linkary plus namawianie do wzięcia się do roboty także złożyły się na zajebistość tej parodii ;) Czapki z głów dla tego pana ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez UncleMroowa » Śr lis 09, 2011 11:16 pm

Chciałem bardzo podziękować za takie wyróżnienie, czuję się naprawdę zaszczycony :D

Chciałem podziękować w tym miejscu, Ichabodowi - za to, że mnie wciąż motywował do udziału w konkursie (choć nie chciałem pierwotnie), wspólne riffowanie Linkary i w ogóle za cały support. Należy się to też kilku innym osobom(Akane!), które mnie wciąż powstrzymywały, kiedy w chwili zwątpienia chciałem wycofać swój filmik (straszny choleryk ze mnie).


Dzięki wielkie też dla Gaido, który był definitywnie inspiracją dla nas wszystkich ;)

Chciałem też pogratulować wszystkim innym uczestnikom fantastycznej roboty, szczególnie Ichabodowi i RoyZa_Blade - gdybym to ja był jurorem, to bym Was wybrał, nie siebie :)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez R4Zi3L » Cz lis 10, 2011 7:41 am

Gratzy Mroowa ;) Teraz nie ma bata... czas robić kolejne filmiki xD
Obrazek
Silent Hill is in me...
Avatar użytkownika
R4Zi3L
 
Posty: 22
Dołączył(a): N lip 31, 2011 8:25 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Gaido » Cz lis 10, 2011 9:00 am

Gratuluje Mroowa! To rozumiem, że dziś wszystkim stawiasz? :D Co prawda nie będę miał narazie okazji zapoznać się z Waszymi filmikami, ale raczej nie mam wątpliwości co do wartości w ich zawartości, więc będę się starał jak najszybciej nadrobić zaległości :->

Swoją drogą przez moment myślałem, że na fotce z Cinema Snoobem, to naprawdę Snoob :p

A co do mojej parodii. Dżizas (jak to mówi Benedykt XVI), ale ludzie potrafią być surowi xD Przy samym kręceniu bawiłem się dobrze i stwierdziłem, że to w tym jest najwazniejsze. Od początku nie nastawiałem się na wygraną, ponieważ mimo wszystko, ze względu na wkład w promocję samego konkursu, uznałbym to za niestosowne. Więc typowo, jak zawsze, porobiłem sobie jaja i tyle :p

No i jak to napisał Amek - Każdy ma swojego "Let's Playa NC". Teraz z milionem negatów czuje się wartościowym cżłowiekiem :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Luklaser » Cz lis 10, 2011 5:24 pm

Brawo Mroowa! Dobra robota.

Gaido napisał(a):A co do mojej parodii. Dżizas (jak to mówi Benedykt XVI), ale ludzie potrafią być surowi xD Przy samym kręceniu bawiłem się dobrze i stwierdziłem, że to w tym jest najwazniejsze. Od początku nie nastawiałem się na wygraną, ponieważ mimo wszystko, ze względu na wkład w promocję samego konkursu, uznałbym to za niestosowne. Więc typowo, jak zawsze, porobiłem sobie jaja i tyle :p

No i jak to napisał Amek - Każdy ma swojego "Let's Playa NC". Teraz z milionem negatów czuje się wartościowym cżłowiekiem :D

Nie martw się, Gaido, to jest świetne: :)
http://www.youtube.com/watch?v=C9fPj2NzYxI
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez MisterWhisk » Cz lis 10, 2011 9:22 pm

Cóż można tu jeszcze dodać?

Chłopie, to było świetne. Gratuluję wygranej - zasłużyłeś!
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez Piett » Cz lis 10, 2011 11:31 pm

Cóż powiedzieć - jestem bardzo miło zaskoczony wynikiem - wielkie dzięki za uznanie :D

Zresztą od jakiegoś czasu chodziłem po głowie z pomysłem zrobienia w wersji PL Critica bądź Buma, zachęcany przez znajomych znających twórczość TheChannelAwesome. No ale na razie brakło bazy i doświadczenia w nagrywaniu i montażu filmów, więc na razie zrobiłem tylko kilka scenariuszy do zrobienia i td. No i z tego braku wyszedł tylko konkurs zdjęciowy, po którym pierwotnie niewiele oczekiwałem - może i lepiej - zmontowałbym coś ad hoc i jeszcze wyszedł by nowy "Brat Jokera Melvin" :twisted: . Jeszcze raz dzięki za docenienie;)

Co do wyniku konkursu filmowego. Jako że bardziej lubię twórczość Douga, sercem byłem za zwycięstwem parodii Chestera, którą uważam za świetną. Ale i wypadku "Linkary" ciężko odmówić kunsztu, pomimo pewnych małych wpadek. Linkara i broda? Przynajmniej wypadło sensownie że to tylko był sen i stąd zawirowanie takie wyszło :twisted: . A jeszcze utrzymanie jego stylu wypowiedzi + zrobienie przyzwoitej parodii jego czołówki - bardzo dobre i warte pogratulowania zwycięzcy za całokształt :)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Wyniki konkursu numer 2 ;)

Postprzez UncleMroowa » Pt lis 11, 2011 2:42 am

Ale i wypadku "Linkary" ciężko odmówić kunsztu, pomimo pewnych małych wpadek. Linkara i broda?

To nie wpadka. Po prostu, nie będę golić brody i wąsów na idealną pupkę jak Linkara tylko dla jednorazowego wygłupu ;)
O podobieństwo fizyczne się nie starałem szczególnie (po za kilkoma podpowiedziami w stroju i na twarzy) - bo i tak fizjonomię mamy najbardziej skrajnie różną, jak to tylko możliwe :P
Po za tym, tak jak w przypadku kilku innych filmików (Ichaboda i Whiska choćby, z tego konkursu) - chciałem żeby częśc parodii polegała na zderzeniu dwóch osobowości - mojej, i Linkary samego w sobie ;) - Dlatego właśnie jest "Mroowkara" w intro.


Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tak pozytywne przyjęcie :)
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Następna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron