That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aktualności

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Śr kwi 18, 2012 9:17 am

Gracjan, to my dziękujemy! Gdyby nie entuzjazm forumowiczów i naszych subskrybentów, tłumaczenie recenzji ludzi z TGWTG.COM nie nabrałoby takiego rozpędu i pewnie zatrzymałoby się na etapie "Zrobimy napisy do filmiku, żeby znajomi załapali co nas w nim tak nieziemsko śmieszy". Możliwość dzielenia się tym wszystkim i rozprzestrzeniania naszej pasji to ogromna przyjemność i przy okazji niesamowita motywacja do podejmowania dalszych działań :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Angry Joe

Postprzez BossPanzer » Śr kwi 18, 2012 9:26 am

Mogę tylko żałować że mnie tam nie było :cry:
A tak w ogóle jeśli ktoś jeszcze nie wiecie wywiad trafił na....
http://thatguywiththeglasses.com/bt/aj/ ... -interview
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Śr kwi 18, 2012 9:38 am

Jeśli ktoś ma konto na tgwtg.com, niech da od siebie parę gwiazdek ;) Pokażmy naszego narodowego ducha! :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Gracjan » Śr kwi 18, 2012 9:39 am

No cóż, Akane (zabawne kiedyś miałem znajomą o identycznym nicku, ale to były stare dzieje kiedy raczkowałem w internecie i siedziałem na pewnym forum o Naruto) można by rzecz, że mamy tutaj perfekcyjną symbiozę między użytkownikami a autorami filmików, naprawdę fajnie. W każdym razie muszę ci powiedzieć, że sam studiuje filologię angielską (w tej chwili piszę pracę dyplomową) i wiem jak tłumaczenie czegokolwiek jest trudne (tak samo również jak i ciągłe pielęgnowanie swojej pasji), stąd mam do was taki wielki szacunek i podziw. Wracając do tematu mam nadzieje, że Angry Joe jeszcze do nas wróci i wtedy też liczę na to, że będę miał możliwość spotkać się z nim i z wami. Nawiasem musieliście go od razu rozpijać ?:P A tak na serio, to fajnie, że udało się wam stworzyć taką hmm...atmosferę jakbyście byli starą ekipą z jednego podwórka.

P.S Świetny avatar xD
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Aktualności

Postprzez Puty » Śr kwi 18, 2012 9:42 am

Akane napisał(a):Jeśli ktoś ma konto na tgwtg.com, niech da od siebie parę gwiazdek ;) Pokażmy naszego narodowego ducha! :D
Dałem 5kę, którą jakiś hamburger skontrował x/.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Śr kwi 18, 2012 9:48 am

Offtop nam się robi, ale co tam - Puty, nie bij! :D

Gracjan napisał(a):No cóż, Akane (zabawne kiedyś miałem znajomą o identycznym nicku, ale to były stare dzieje kiedy raczkowałem w internecie i siedziałem na pewnym forum o Naruto)

Bo to bardzo popularna xywa jest :D Do dzisiaj kumpluję się z jedną Akane z Gdańska ;)

Gracjan napisał(a):Wracając do tematu mam nadzieje, że Angry Joe jeszcze do nas wróci i wtedy też liczę na to, że będę miał możliwość spotkać się z nim i z wami. Nawiasem musieliście go od razu rozpijać ?:P

Szanse na ponowne spotkanie są, pozostaje kibicować CD Projekt w pracach nad "Wiedźminem 3" (tak, wiem - "Jakim Wiedźminem 3"? ;>). Postaralibyśmy się zorganizować większe spotkanie :) Co do rozpicia - cóż, posmakowało mu po prostu polskie piwo ;)

Gracjan napisał(a):A tak na serio, to fajnie, że udało się wam stworzyć taką hmm...atmosferę jakbyście byli starą ekipą z jednego podwórka.

To zasługa Joe - wszystkich obecnych na spotkaniu fanów traktował tak, jakby znał ich od czasu podstawówki ;) To naprawdę szalenie otwarty i normalny facet :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Gracjan » Śr kwi 18, 2012 10:02 am

Offtop nam się robi, ale co tam - Puty, nie bij!

Najwyżej zarobię rekordowo szybkiego bana ;)
Bo to bardzo popularna xywa jest Do dzisiaj kumpluję się z jedną Akane z Gdańska
Owszem jest, ale zawsze miałem wrażenie, że jest ona typowa raczej dla forum typowo mangowych, a tu proszę, taka niespodzianka.
Szanse na ponowne spotkanie są, pozostaje kibicować CD Projekt w pracach nad "Wiedźminem 3" (tak, wiem - "Jakim Wiedźminem 3"? ;>). Postaralibyśmy się zorganizować większe spotkanie
No wiesz ja pochodzę z małego miasteczka w województwie Opolskim (niektórzy ludzie nawet nie wiedzą, że takie województwo w ogóle istnieje, co mówi samo za siebie), więc dla mnie łatwiej np. dostać się do Brna (leżącego pod granicą Austriacką) niż do Warszawy (niezły paradoks nie?), mimo wszystko jednak mam nadzieje, że będę miał okazję was poznać.
Co do rozpicia - cóż, posmakowało mu po prostu polskie piwo
Polskie piwo najlepsze co?
zasługa Joe - wszystkich obecnych na spotkaniu fanów traktował tak, jakby znał ich od czasu podstawówki To naprawdę szalenie otwarty i normalny facet
:P I nikt już nie wierzy, że Joe jest Angry xD. Popsuje sobie chłopina image. Swoją drogą takie spotkanie na pewno zacieśnia więzi międzyludzkie i sprawia, że współpraca jest jeszcze lepsza. Chociaż z tego co wiem, Joe jest szarmancki czyż nie (To już wiadomo czemu lubi nasz kraj)?
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Aktualności

Postprzez Puty » Śr kwi 18, 2012 10:20 am

Gracjan napisał(a):
Akane napisał(a):Offtop nam się robi, ale co tam - Puty, nie bij!

Najwyżej zarobię rekordowo szybkiego bana ;)

No i na sumieniu będziesz miał też Akane ;]. W sumie admina nigdy jeszcze nie zbanowałem(adminicy tym bardziej) - w końcu musi być ten pierwszy razObrazek x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Aktualności

Postprzez Puty » Pt kwi 20, 2012 1:27 pm

Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Aktualności

Postprzez speiderman » So kwi 21, 2012 10:27 pm

Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron