That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aktualności

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Pt wrz 07, 2012 3:01 pm

Oki, czwarty odcinek (po kosmetycznych zmianach) powędrował na stronę.

Przy okazji chciałabym poinformować wszystkich zainteresowanych, że z dość dużym prawdopodobieństwem spolszczona wersja szóstego odcinka "TBF" trafi na kanał z jednodniowym opóźnieniem. Dostępna będzie zatem nie w sobotę wieczorem, ale w niedzielę (w okolicach południa).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 6:58 pm

Skąd takie opóźnienie droga cioteczko;P. Możesz wyjawić nam szczegóły?:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Pt wrz 07, 2012 7:55 pm

[KG]Gameshoes[KG] napisał(a):Skąd takie opóźnienie droga cioteczko;P. Możesz wyjawić nam szczegóły?:)

Mamy jutro z BTM-em zjazd rodzinny i ukochana familia rozpierzchnie się zapewne dopiero późnym wieczorem ;) Zatem do tłumaczenia i synchronizacji zasiądę dopiero koło północy.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 9:55 pm

Coś jakby późna pora;P. Chyba ,że w twoim świecie noc nie istnieje;). Jak znam życie zaśniesz przed komputerem kończąc tłumaczenie ,a na happy end. Przypadkowo wciśniesz restart komputera ,co skutkuje ponowieniem tłumaczenia;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » So wrz 08, 2012 8:14 am

[KG]Gameshoes[KG] napisał(a):Coś jakby późna pora;P.

No późna, ale ostatnio mój sen jest tak samo "nierówny" jak akcja w "TBF" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » So wrz 08, 2012 8:50 pm

A jednak się udało, odcinek szósty trafił na kanał YT. Wybaczcie ewentualne byki i niezgrabności stylistyczne (wymieniajcie je w komentarzach!), bo choć epizod krótki, to napisy powstawały w znacznie krótszym czasie niż dotychczas:
http://youtu.be/Tz6N7nijbh8
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Wt wrz 11, 2012 4:31 pm

Uwaga! Postem tym, cytując klasyka, przekraczam "wszelkie granice wszelkiej bezczelności". Otóż z uwagi na fakt, że do przetłumaczenia najnowszego odcinka "TBF" zgłosiła się AŻ trójka śmiałków (BTM, speidi i ja), a mam zamiar dzisiejszej nocy jednak się wyspać (bezczelne, wiem!), tłumaczenie na kanał trafi jutro ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Śr wrz 12, 2012 6:31 pm

Nieco nam zeszło, a tłumaczenie piosenki dobiło czasowo dodatkowo, ale jest:
http://youtu.be/IovCEj92na4 - cz 1
http://youtu.be/VU9WU6t2NTQ - cz 2

Ukłony dla SirVhailora, który sprawdził całość pod kątem ewentualnych byków i dokonał korekty :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » So wrz 15, 2012 6:44 pm

UWAGA: najnowszy odcinek miał być opublikowany dzisiaj około 19:00, potem przesunęliśmy ten czas na "po 20:00" (nie z uwagi na opierniczanie się, ale długość odcinka - 45 minut; doszło też parę niejasności, więc pomimo wszelkich starań, byki w tłumaczeniu pojawić się mogą).

Co dzieje się teraz? Niestety program scalający film z napisami wskazuje, że cała zabawa potrwa jeszcze z 1,5 godziny... Możecie być pewni, że będę tkwić przy kompie i pilnować postępu, a wrzucanie filmu (w kawałkach of course) rozpocznę jak tylko to będzie możliwe. Ale już w tym momencie naprawdę wszystko zależy od AviRecompa, AviDemuxa i YouTube'a. Uprzejmie proszę nie gryźć.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aktualności

Postprzez Akane » Śr wrz 19, 2012 11:36 am

Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron