That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wyniki konkursu!

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Gaido » Pt sie 05, 2011 11:18 am

Dzię-ku-je-my :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez DoubleFace » Pt sie 05, 2011 5:28 pm

Mam nadzieję, że rysunki będą udostępnione na stronie. Sam chciałbym je zobaczyć :D .
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez ichabod » Pn sie 08, 2011 2:04 pm

Właśnie dotarła paczka, wszystko super, koszulka piękna, mata robi wrażenie, a w dyplomie tę kreseczkę brakującą można sobie dopisać zawsze :mrgreen: Ogólnie pełen wypas, natomiast czy ten zapas czarnych worków do śmieci to dorzuciliście do paczki w ramach gratisu czy przez przypadek? Nie no super sprawa i przydadza się, ale tak się tylko zastanawiam :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Akane » Pn sie 08, 2011 4:55 pm

Z workami to sprawa ciekawa, bo na poczcie nie było mniejszych pudeł ;) Dostaliśmy tylko takie wielkie kobyły i obawialiśmy się, że zawartość paczki będzie po niej "latać" - władowaliśmy do środka ścinki i worki, żeby całość możliwie szczelnie wypełnić. Gdyby w transporcie coś się uszkodziło, bylibyśmy cholernie nieszczęśliwi.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez ichabod » Pn sie 08, 2011 5:13 pm

Rozumiem obawy, chociaż nie do końca, mata i koszulka to raczej nie są rzeczy, które tak łatwo uszkodzić w przesyłce ;) Tak czy inaczej nagrody dotarły całe i zdrowie w faktycznie monstrualnym pudełku, z którego niechcący wysypałem te pół kilo ścinek i sprzątam je do teraz :D Ale to nic, jeszcze niech dostanę rysunek MaroBota i będę najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez MisterWhisk » Pn sie 08, 2011 6:24 pm

Do mnie też dzisiaj dotarła paczka (przed chwilą skończyłem zbierać kawałeczki papieru). Wszystko jest OK, mata, koszulka (Świetna sprawa!), dyplom (z nadprogramowym "k"), worki. A kiedy MaroBot skończy, to będzie już dwóch najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.
MisterWhisk
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 41
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:12 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Akane » Pn sie 08, 2011 7:22 pm

Dyplomy w wersji poprawionej polecą raz jeszcze ;) Porządek musi być, a że chaos wokół mnie już ostro przycichł (znaczy się przeprowadzka w zasadzie ukończona), to mogę na spokojnie usiąść i całość poprawić. Należy się Wam! I strasznie przepraszam za taką głupią wtopę.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez MaroBot » Śr sie 10, 2011 10:34 pm

Taki mały update odnośnie rysunków dla zwycięzców...będą niestety z lekkim (jedno/dwu-dniowym) opóźnieniem, ostatnio mi masę czasu zeżarła praca nad efektami specjalnymi do najnowszej recki Joe http://www.youtube.com/watch?v=UGsPMBSwcug przez co nie miałem tyle czasu ile bym chciał na poświęcenie tymże rysunkom ^^" za co padam na kolana i przepraszam...jednocześnie z łapą na sercu obiecuję że pierdyknę wam taki artwork którego nawet Doug wam pozazdrości ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez ichabod » Śr sie 10, 2011 11:01 pm

Wybaczone, szczególnie, że efekt końcowy jest wart nawet miesięcznego opóźnienia ;) Nie moge się osobiście doczekać i na pewno będę arta używał gdzie się tylko da :D

Btw, nie chcę wchodzić mistrzowi w paradę, ale gdybyś chciał rzucić okiem na moją gębę także w dwóch kolejnych filmikach, może byłoby to pomocne w uchwyceniu mojej oryginalnej urody, na którą świat pewnie jeszcze nie jest gotów :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Kajanka » So sie 13, 2011 12:22 pm

Grubą czcionką pozwoliłam sobie zapisać moją ulubioną trójcę (to całkiem subiektywna ocena), choć przyznam, że wszystkie recenzje mi się podobały i poziom był serio wysoki.

Gladius - filmik początkowy jest super, ale przede wszystkim klimat świetny xd Sama recenzja mi się naprawdę podobała, choć - jak już pisałam w komentarzach na YT - obejrzałam recenzję do połowy i resztę obejrzę, jak zapoznam się z samym anime, żeby sobie nie spoilerować ;]

Mroowa - gratuluję ilości włożonej w tę recenzję pracy, było tego naprawdę dużo plus pełen profesjonalizm.

Gaido - nie spodziewałam się, że można zrobić recenzję w taki sposób. Oryginalne podejście do tematu. Ale... z takim "bajkowym" głosem nie dałoby się tego zrobić inaczej :p

BądźmyPoważni - nie wyświetla mi się ta recka :C

Kolmyr - jest człowiek-wiadro więc jest spoko xd. W komentarzach piszą, że brak swobody, ale jak dla mnie właśnie jest bardzo swobodnie. Z dużym poczuciem humoru, szczególnie w drugiej części recenzji. Mam nadzieję na więcej recenzji w Twoim wykonaniu (może nawet przekonasz mnie do tematyki horrorów :p). Oceniając całkiem subiektywnie, ta recenzja podobała mi się najbardziej.

MisterWhisk - masz tak oryginalny (w pozytywnym znaczeniu) wygląd i głos, że nie zdziwię się, jeśli najdłużej pozostaniesz w pamięci widzów albo staniesz się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich postaci internetowych. Sama recenzja była tak długa, że - wstyd się przyznać - jeszcze jej nie obejrzałam do końca, ale dzisiaj na pewno się za nią zabiorę. Dobrze się ją ogląda, mistrzowsko wykonana, a nagroda zasłużona.

Yonish - ciekawie się oglądało, było w tym dużo swobody... Hm, czemu z góry zakładasz, że to będzie Twoja ostatnia recenzja? Podziwiam wszystkich, którzy zabrali się za ten konkurs i myślę, że jeśli już włożyliście tyle pracy, to ćwiczcie dalej i twórzcie więcej recenzji, po co poprzestawać na jednej :p

ichabod - brak mi słów takie to było dobre. MISTRZ! (Chyba najlepszy był nieśmiertelny żołnierz xd.)

Teraz tylko czekam z niecierpliwością na arty od Maro. !!!!
Szkoda, że w lipcu prawie nie było mnie w domu i nie miałam możliwości wzięcia udziału w konkursie, bo pewnie zabawa była niezła. Ale pracy pewnie jeszcze więcej. Podziwiam Was wszystkich i gratulacje, efekty są świetne.

PS. jeśli przekręciłam czyjegoś nicka to krzyczcie.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron