That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wyniki konkursu!

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez R4Zi3L » N lip 31, 2011 8:27 pm

Również liczę, że to początek czegoś naprawdę dużego w Polskim internecie ;P
Obrazek
Silent Hill is in me...
Avatar użytkownika
R4Zi3L
 
Posty: 22
Dołączył(a): N lip 31, 2011 8:25 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Kaczor » N lip 31, 2011 8:33 pm

Recenzja ichaboda jes świetna załużona nagroda. Przyjemnie sie słuacha do tego kryptyczne nawiązania do popularnych na TGWTG hitów (The Room, Birdemic) :D

PS. Zdradzę że zabierałem się za recenzję "Klątwy doliny węży" ale niestety praca dyplomowa ważniejsza ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Yeshu » N lip 31, 2011 9:05 pm

Gratulacje wszystkim i przyznaje, że napawa mnie duma, że zaczyna nam się tutaj robić prawdziwa polska gałąź TGWTG.

A teraz zaczynam wszystkim telepatycznie przesyłać pozytywną energię kosmiczną... 3...2 ...1 ...0

KYUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa...prut!!!!
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Olagfigh » Pn sie 01, 2011 4:47 pm

Ooo, bardzo fajna sprawa z tymi Waszymi recenzjami :D. Wszystkie były ciekawe, trochę recenzję War2 widziałbym inaczej ale też z drugiej strony: autor nie przesadzał i po prostu skupił się na gierce. Najbardziej podobała mi się recenzja Eragona :D.

Mam jeszcze takie pytanie... w związku z małą dyskusją jaką przeprowadziłem (tu na forum) na temat T3, pojawiła się we mnie chęć zrobienia recenzji tego filmu i wytknięcia wszystkich złych i dobrych (a przynajmniej spróbuję coś znaleźć na obronę) motywów w filmie. Tak, konkurs się skończył, ale czy mimo to mogę liczyć na Wasze zainteresowanie moją recenzją (jeśli w ogóle do niej dojdzie)?
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez ichabod » Pn sie 01, 2011 5:05 pm

Nie, olejemy ją totalnie i jeszcze wrzucimy zdjęcie kota z plastrem sera na głowie, żeby odwrócić od niej uwagę innych :mrgreen:

No co się jeszcze pytasz, do roboty! ;) Im więcej fajnych recek z tego wyjdzie, tym lepiej :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Akane » Pn sie 01, 2011 6:02 pm

ichabod mądrze prawi - im więcej recenzji, tym lepiej :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Niedźwiedź » Pn sie 01, 2011 8:18 pm

Well done. Keep it up.
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Masters » Wt sie 02, 2011 7:34 pm

Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym. Pod decyzją jurorów podpisuję się obiema rękami, moje typy wyglądały identycznie jak Wasze.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez DoubleFace » Wt sie 02, 2011 8:25 pm

Cieszę się z takiej decyzji końcowej. Wszyscy finaliści spisali się idealnie. Gratuluję wygranej i życzę zapału do robienia większej ilości recenzji!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Akane » Pt sie 05, 2011 11:01 am

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych recenzentów będą wysłane dzisiaj (zwykle listy i paczki wędrują 2-3 dni robocze).

Co do Comission Work MaroBota - zwycięzcy otrzymają swoje podobizny na maila najpóźniej do końca przyszłego tygodnia :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron