That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wyniki konkursu!

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Kirian » So sie 13, 2011 5:10 pm

Zgadzam się z opinią Kajanki. Uważam w ogóle, że MisterWhisk i ichabod zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo i rozumiem rozterkę jurorów, którzy nie byli w stanie wskazać tylko jednego wygranego z tej dwójki. Wszystkie recenzje były naprawdę fajne i cieszy mnie inicjatywa serwisu, oby była pierwszą z wielu. Wspaniale jest odkrywać tak utalentowanych ludzi i promować ich wśród innych, bo kto powiedział, że obecne polskie gwiazdy mają mieć monopol? Konkurencja jest potrzebna i marzę o tym, by kiedyś powstała polska gałąź TGWTG.
Avatar użytkownika
Kirian
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz cze 23, 2011 4:47 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Kajanka » So sie 13, 2011 8:33 pm

Kirian napisał(a):marzę o tym, by kiedyś powstała polska gałąź TGWTG
To może wymyślmy własną nazwę? Własny skrót w stylu "tgwtg" :P :P Jestem ciekawa Waszych pomysłów, zróbmy burzę mózgów i wymyślmy nazwę dla polskiej grupy recenzentów :D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Gaido » So sie 13, 2011 8:44 pm

Dla mnie tgwtg.pl może zostać tak jak jest. Jedynie nazwę "wytwórni" Channel Awesome można by przerobić na jakąś inną wersję Wspaniałego Kanału :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez amek » So sie 13, 2011 8:48 pm

Może Kanał Zajebistości?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez DoubleFace » So sie 13, 2011 8:53 pm

Woah, jaka oryginalność. Awesome wielokrotnie jest tłumaczone jako "zajebiste"
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Gaido » So sie 13, 2011 9:01 pm

"Zajebisty Kanał" chyba brzmi lepiej :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Yonish » So sie 13, 2011 9:08 pm

Kajanka napisał(a):czemu z góry zakładasz, że to będzie Twoja ostatnia recenzja?

Nie zakładam. Zakładam, że będzie to moja ostatnia recenzja na ten konkurs. Prawdopodobnie zajmę się recenzenctwem, ale jak się trochę ogarnę. Bo mam już zamysł, co mam recenzować. I o dziwo chyba nikt jeszcze nie próbował tego recenzować.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Gaido » So sie 13, 2011 9:11 pm

Yonish napisał(a):Nie zakładam. Zakładam, że będzie to moja ostatnia recenzja na ten konkurs.


Logicznie sprawę rzecz biorąc, nie mogło być inaczej skoro można było przesłać tylko jeden film :D

Rozbudziłeś mą ciekawość, rzeczywiście nie spotkałem się z video-recenzjami cosplayów i czekam więc na pierwszą :P
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Yonish » So sie 13, 2011 9:25 pm

Gaido napisał(a):Rozbudziłeś mą ciekawość, rzeczywiście nie spotkałem się z video-recenzjami cosplayów i czekam więc na pierwszą :P


Niet, nie chodzi mi tutaj o recenzje cosplayów. Chodzi o gry. Ale typ gier, którymi jakoś mało osób się zajmuje.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyniki konkursu!

Postprzez Akane » So sie 13, 2011 10:12 pm

Haha, może zorganizujemy konkurs na najlepszą nazwę dla grupy promowanych przez nas gwiazd? :D Swoją drogą chodzi mi po głowie jeszcze jeden sposób na reklamę naszych forumowych talentów, ale na razie ciiiii.... ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron