That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Konkurs - tips & tricks

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Yonish » Pt lip 22, 2011 9:03 am

Ja wczoraj wszystko nakręciłem. Niestety, moja jakość będzie słaba, bo używam kamerki internetowej, ale za to dobrze mnie słychać.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Gaido » Pt lip 22, 2011 9:20 am

Czyli zdążyłeś :D No ładnie. Ja jeszcze zgrywam materiał i piszę scenariusz. Pewnie kręcić będę jutro albo w niedzielę, a na początku tygodnia zajmę się montażem, więc do połowy przyszłego tygodnia powiniem już przesłać swe zgłoszenie ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez ichabod » Pt lip 22, 2011 10:18 am

WIdzę, że macie trochę inne metody ;) Ja najpierw wg scenariusza zmontuję materiał wideo, potem dogram głos i moją facjatę, a na koniec dopiero połączę wszystko plus dodam jakieś poprawki :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Kopytek » So lip 23, 2011 4:06 pm

Akane napisał(a):
Gaido napisał(a):Mam pytanko. Czy dozwolona jest recenzja więcej niż jednej produkcji w filmiku? W sumie dziwne pytanie, ale w regulaminie jest napisane, że trzeba zrecenzować "film, grę, coś tam, coś tam" ale o liczbie mnogiej nic nie jest napisane :P

Liczba pojedyncza mówi wszystko - chodzi o nakręcenie recenzji jednego, konkretnego tytułu :)


A jak się sprawa tyczy mojej sytuacji tzn. jako wstęp omówienie etiudy, a potem filmu na podstawie tej etiudy o tym samym tytule?
Kopytek
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lip 15, 2011 5:03 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Kaczor » So lip 23, 2011 4:16 pm

Naet Doug parę razy oceniał kilka odcinków np. serialu TMNT.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Akane » So lip 23, 2011 7:01 pm

Kaczor napisał(a):Naet Doug parę razy oceniał kilka odcinków np. serialu TMNT.

Serial można recenzować w konkursie i w tym przypadku nie ma problemu z omawianiem kilku odcinków (jest to wręcz pożądane, bo trudno recenzować serię w oparciu o jeden epizod).

Kopytek: sytuacja dość nietypowa, ale jeśli omówienie etiudy ma być jedynie krótkim wstępem/wprowadzeniem do recenzji filmu, to przejdzie. Jeśli natomiast chciałbyś połowę recki poświęcić etiudzie, a drugą połowę ekranizacji - to już nie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Gaido » N lip 24, 2011 2:43 pm

Filmik ukończony, zgłoszenie wysłane. No jestem ciekawy co z tego będzie :p Chętnie bym popatrzył na filmiki innych :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Akane » N lip 24, 2011 3:06 pm

Dziękować! :D Inni, jeśli zechcą, to się zapewne po rozstrzygnięciu konkursu pochwalą ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Yonish » N lip 24, 2011 8:54 pm

Dobra, mam wszystkie kawałki filmu pocięte. Tylko pociąć filmiki z gry, i montuje.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Konkurs - tips & tricks

Postprzez Akane » Cz lip 28, 2011 8:26 pm

Nie będę zakładać nowego tematu, a muszę wykrzyczeć słowa uznania i ogólnego zachwytu, bo inaczej pęknę i będzie ze mną źle ;P Na konkurs zgłoszono już naprawdę sporo recenzji i jasna cholera, są wśród nich perły absolutne. Ludzie, daliście czadu i czekamy na więcej!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron