That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co chcielibyście zobaczyć?

Wszystko o naszym serwisie i forum. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, piszcie o nich tutaj!

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez Ciastek » Wt paź 26, 2010 7:35 pm

Trzymam za słowo :twisted:
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez Srat » So paź 30, 2010 4:37 pm

Wpadłem na totalnie porąbany i bez sensowny pomysł :
Na urodziny Doug Walkera, można by przetłumaczyć "Battlefield Earth", czyli setną recenzję, jaką stworzył. Jest to totalnie nie uzasadnione, ale recenzja jest całkiem fajna.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez RandoMan » So paź 30, 2010 4:49 pm

Slainte!

Jestem wesz wszeteczna, ale się tu zareklamuje. Wszyscy pragnący zobaczyć Spoony'ego po polsku - nie lękajcie się! Jesteście bowiem w Elizjum i już nie żyjecie...

Ups, wrong tape...

Otworzyłem kanał, na który systematycznie będę wrzucał spolonizowane wyczyny Spoony'ego. Adres:
http://www.youtube.com/user/RandoMan1986?feature=mhum

Na razie dostępne są recenzje:
- The Thing (całość)
- Samurai Zombie Nation
- Final Fantasy VIII (cz. 1)

Tia, pierwszy post i już się chwali... Przy setnym będzie pewnie chciał, by go wybrać w wyborach prezydenckich...
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez Michał » So paź 30, 2010 5:23 pm

Na moje oko to można było z tą reklamą założyć nowy wątek, zamiast wtryniać się do poświęconego Walkerowi, ale to takie moje luźne spostrzeżenie.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez RandoMan » So paź 30, 2010 5:26 pm

Zrobi się. Dzięki za radę :) Miałem tu o tym nie pisać, ale zauważyłem, że niektórzy postujący chcieli Spoony'ego, to chciałem dać im... Spoony'ego? Nie, danie komuś gościa od Arki brzmi dziwnie :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez Michał » So paź 30, 2010 5:30 pm

W sumie fakt, o różnych recenzentach głos się podniósł. Linkiem strzel sobie jeszcze w podpisie, reklama w każdym Twoim poście gwarantowana ;)
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez RandoMan » So paź 30, 2010 6:37 pm

To teraz wystarczy wykrzyczeć:

"First Gotham, then the world!" :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez NikaBlack » Śr lis 03, 2010 7:47 pm

O wy małe cholerki :D
Właśnie miałam prosić o przetłumaczenie "Wolverine'a", a tu patrzę na YT - i jest "Wolverine" xd
Miałabym temat na posta, ale, jak widzę, nie trzeba ich nawet pisać! :D Doprawdy, szybszej obsługi klienta w życiu nie widziałam ;)

Pozostaje mi więc poprosić o przetłumaczenie tego długiego materiału o Animaniakach - you know, tego wywiadu z twórcami ;)
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez BTM » Śr lis 03, 2010 7:54 pm

Uploadów było by więcej ale nam cholerniki zrobili wolny upload na łączu i jeszcze się zrywa :(
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Co chcielibyście zobaczyć?

Postprzez Akane » So lis 06, 2010 1:30 pm

Wynikła dość istotna kwestia: Niedźwiedź dość okrężną drogą uzyskał odpowiedź od Spoony`ego. Niestety nie mamy zgody na tłumaczenie jego odcinków, zwyczajnie nie jest tym zainteresowany i preferuje umieszczanie swoich filmów wyłącznie na własnym kanale YouTube. Z tego względu musimy go skreślić z listy recenzentów, których filmy będziemy tłumaczyć.

Z dobrych wiadomości - Linkara nie ma nic przeciwko naszym radosnym działaniom, pierwszy odcinek przetłumaczony przez speidermana jest już dostępny na kanale: http://www.youtube.com/user/TeamTGWTGpl
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TGWTGpl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron