That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Adventure Time vlogs

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Adventure Time vlogs

Postprzez speiderman » Wt paź 08, 2013 3:06 pm

Co za fajna niespodzianka po powrocie z Łodzi. Po ciepłym przyjęciu vlogów o serialu Avatar, jako że kolejny sezon Korry trwa od niedawna, w międzyczasie Doug wybrał inny popularny serial do omówienia, czyli Porę na przygodę (albo Adventure Time, dla nietolerujących polskiej wersji). Wyszły na razie trzy odcinki i na pierwszym śmiałem się ostro, bo Doug przechodzi przez dokładnie to samo oranie bani co ja po obejrzeniu pierwszego odcinka i cudownie patrzyło się na jego konsternację. Bo nie wie co obejrzał, mało z tego rozumie (serial od razu wrzuca w swój świat, bez żadnego wcześniejszego zapoznania się), jest tym przerażony... a jednocześnie dobrze się bawił. Nie wie jednak czy da radę omówić cały serial. Chętnie zobaczę więcej, bo w moim przypadku serial zaczął wciągać mnie coraz bardziej i skończyło się dużym uwielbieniem, zwłaszcza odkrywanie niuansów świata i postaci, które kryją ze sobą drugie dno i chcę zobaczyć podobną ewolucję u Douga.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron