That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nowy program - kampania Indiegogo

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez speiderman » Wt lip 30, 2013 12:05 pm

Doug zamierza wystartować w nowym programem, który ma łączyć nostalgię ze starymi grami konsolowymi. Całość jest częściowo gotowa, ale by to skończyć, założył zbiórkę potrzebnych środków. Oczywiście z nagraniem, gdzie bezczelnie żąda pieniędzy i traktuje widzów z góry, tak więc polecam zobaczyć :lol: . Zwłaszcza, że miło popatrzeć, jak studio się rozbudowuje.
http://www.indiegogo.com/projects/chann ... s-and-more
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez Luklaser » Śr lip 31, 2013 8:52 am

speiderman napisał(a):Doug zamierza wystartować w nowym programem, który ma łączyć nostalgię ze starymi grami konsolowymi.

Może mój angielski nadal nie jest dość dobry, ale ja zrozumiałem tylko, że Doug przygotowuje internetowy teleturniej, którego głównym tematem będzie nostalgia i kultura popularna. Nie wychwyciłem momentu, kiedy Doug wspomina o starych grach konsolowych.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez Weil Deshalb » Śr lip 31, 2013 5:30 pm

Docelowo zbiórka jest na internetowy teleturniej o latach 80.-90.-dwutysięcznych (kultura popularna) prowadzony przez Brada Jonesa. Z kolei jeżeli uda się zebrać 75 tys. dolarów, powstanie też teleturnej poświęcony grom komputerowym/konsolowym.

[przy 65 tys. mają też nakręcić program poświęcony komiksom]
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez Luklaser » Śr lip 31, 2013 8:18 pm

Aha, myślałem że te "video game game show" to żart. :)
A w ogóle miło widzieć jak szybko Dougowi przybywa finansów na indiegogo. A już niektórzy chcieli pogrzebać tgwtg.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez Yeshu » Cz sie 01, 2013 6:30 am

No widać, że ludzie najbardziej piejący upadek czegoś najmniej znają się na zasadach rynku pracy.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez ichabod » Cz sie 01, 2013 7:45 am

Yeshu delivers, robie screenshota :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy program - kampania Indiegogo

Postprzez Hevio » Pt sie 02, 2013 2:53 am

Witajcie po tak długim czasie:) Ta nowa akcja na IndieGogo z jednej strony cieszy(bo lubię Brada bardziej od Douga), to z drugiej straszy... i o ile rysunki , koszulki , reklama strony nawet fajne progi. Tak telefon na skypie od Douga (za500$ ludzie ps4 kosztuje 400$- starczy na ciut dłużej) , zostawienie wiadomości na sekretarce jest bardzo dziwne. A lunch z nimi za 3.5tysia? to już w ogóle kosmos. Za 3.5 kafelka mogę milej spędzić czas no chyba ,że... a nie.. Strzałem w kolano jest występ w NC bo ludzie od razu będą wiedzieć kim jesteś i możesz stać się pośmiewiskiem. Zastanawia mnie co oni chcą kupić za te 50 tysięcy dolców.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron