That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Demo Reel

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Demo Reel

Postprzez ichabod » Wt paź 30, 2012 9:14 pm

Jest już pierwszy odcinek nowej serii Douga - http://thatguywiththeglasses.com/videol ... ins-rising

Wypowiem się jak to zmęczę do końca, bo coś na razie nie mogę.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Demo Reel

Postprzez BooM » Śr paź 31, 2012 12:49 am

Dla mnie seria zapowiada się naprawdę dobrze. Słuszny wybór co do filmu, premiera Mrocznego Rycerza była dawno, ale wciąż nie jest to stary temat, a Doug miał kilka dobrych dowcipów odnośnie tej serii. W 1 odcinku Demo Reel były 2 epickie momenty przy których solidnie się uśmiałem. Pierwszy, gdy 3 policjantów siedzi w samochodzie i następuje BooM, 2 - BatJezus.

Doug zagrał jak zwykle najlepiej, ale co mnie cieszy 2 nowych aktorów spisała się bardzo dobrze. Zwłaszcza ta dziewczyna, urocza jak cholera. Ten czarnoskóry gość również dał radę, chociaż mam wrażenie, że zbyt często nie patrzył w kamerę i oczy mu błądziły.

Tak czy siak, naprawdę znakomita robota. Cieszy mnie Demo Reel, mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie podobnie.
BooM
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 10:39 pm

Re: Demo Reel

Postprzez Puty » Śr paź 31, 2012 1:23 am

Doug zbyt długo zawiązuje dowcip przez co już w trakcie jego opowiadania puenta staje się oczywista. Dla mnie sceny "od kuchni" były żenujące. Trochę lepiej jest w klipach z filmu, mnie podobała się walka Bane'a z Batmanem, Bat Jezus(chyba każdy w kinie tak pomyślał wtedy) i pomniejsze drobiazgi(nie wiem czemu, ale rozbawił mnie fałsz hymnu i oburzenie Bane'a w tym momencie), przesłuchanie Jokera, kiedy publika na stadionie zbulwersowała się na zwłokę przy wysadzeniu ich w powietrze.
Albo... połowy żartów. Np. kiedy kolejne twisty przy zwieńczeniu filmu wysypywały się i były dość zabawne, ale żart został ukatrupiony przez scenę przy tablicy.
Z zakończeniem MRP Nolan zbombisił po całości z tą kawą na ławę, trafna sugestia odnośnie modyfikacji. Kroi się zatem seria o filmach, kóre wszyscy lubią, ale z którymi Doug ma beef.
Postaci są ok. Jeśli to będzie motyw, że ktoś widzi tego typu bohaterów i humor po raz pierwszy(jak młodsi widzowie), będzie to pewnie dość zabawne. Samemu, mając doświadczenie z dzieciństwem z telewizją, już to po prostu widziałem, niezbyt oryginalne to to.

EDIT dzisiejszego ranka: Damn, ludzie są bezlitośni, filmik ma notę 3.58 i idzie w terytoria Melvinowe x/, jak wczoraj pisałem posta to było 4.0 i tylko 2 strony pozytywnych komentarzy. Dzisiaj jest już 10 i z tego co widzę zerkając na ostatnią stronę wypowiedzi userów: mówią dokładnie to samo co ja z przeciąganiem zabawnych scen przez Douga. Gdzie ci ludzie byli kiedy grano TBF na stronie? x/ Kurcze, sam dałem czwóreczkę na zachętę, bo widać, że Dougowi zależało na tym show.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Demo Reel

Postprzez Akane » Śr paź 31, 2012 5:51 pm

Z drugiej strony lepiej, że już teraz sygnalizują, co się nie podoba, niż żeby dawali same "piątki" i tym samym sugerowali, że taka konwencja im odpowiada.

Też jestem rozczarowana debiutem i mam nadzieję, że Doug wyciągnie wnioski z komentarzy.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Demo Reel

Postprzez Puty » Śr paź 31, 2012 7:22 pm

Wiesz, jest też frakcja "bring NC back" i podejrzewam, że to oni sygnują 1/5.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Demo Reel

Postprzez Kaczor » Śr paź 31, 2012 10:55 pm

Było to nierówne. Nowi aktorzy bardzo sympatyczni, do tego Rob jako Stasi-marynarz ;) Powinno to być krótsze (20-25min nie rozwleczone na dwie części) no i żarty czasem wypalają a czasem nie...
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Demo Reel

Postprzez RandoMan » Cz lis 01, 2012 8:10 am

Średnie, oj bardzo średnie. Takich filmików parodiujących znane filmy (spoofs) w internecie jest cała masa i naprawdę trzeba by było wprowadzić coś świeżego, by ta formuła nabrała kolorytu. Początek z "Sixth Sense" żałosny i wprowadzony tylko po to, by pochwalić się, że udało im się skaperować "Ghostbusters" z Chicago. Większość żartów o Batmanie pojawiła się już w multum innych parodii tylko były tam mniej rozwleczone. W zasadzie rzecz była tak cienka, że urwałem w momencie rozmowy z Bane'em w jakimś dinerze i olałem sprawę. Wiem już, że do tego nie wrócę. Podtrzymuję decyzję o pożegnaniu się z CA. Bardzo nad tym ubolewam, ale chyba po prostu to już na mnie nie działa.

PS - jedyny bezsprzecznie jasny punkt: Rob. Akcent ma przegenialny :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Demo Reel

Postprzez signofthemoth » Cz lis 01, 2012 4:03 pm

Zabrakło mi weny żeby obejrzeć do końca, poza tym niestety nie do końca jestem na świeżo z kinem, więc nie sądzę by był to program dla mnie :P Może jeszcze zmęczę!
Niemniej uważam, że Doug popełnił błąd strategiczny. Trzeba było wprowadzić nowy projekt stopniowo, a potem zakończyć Nostalgia Critica. Ktoś na tublrze pisał, że w TBF z przyjęcia zrobił pogrzeb. Gdyby przez jakiś czas prowadził dwa projekty i zrezygnował z popularniejszego ludzie pocieszaliby się może drugim, tymczasem narzucił jakąś taką kulawą substytucję, więc ludzie się denerwują, a Demo Reel jest z uwagi na samą formę trudniejszy w odbiorze.
To se mu po prostu ne vrati.
[img]http://www.asset-d.soup.io/asset/5326/8502_db5e.jpeg[/img]
Avatar użytkownika
signofthemoth
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr lip 04, 2012 10:26 am

Re: Demo Reel

Postprzez edson » Cz lis 01, 2012 4:54 pm

Trochę lepsze od filmów Jasona Friedberga.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Demo Reel

Postprzez Roy_v_beck » N lis 04, 2012 7:36 pm

Trafnie ujęte z tym Friedbergiem. Spodziewałem się czegoś ciut lepszego mimo wszystko. Co jest z tymi recenzentami, że mają jakieś kompleksy, by tworzyć normalne filmy?
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron