That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Demo Reel

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Demo Reel

Postprzez Gaido » N lis 04, 2012 7:42 pm

Roy_v_beck napisał(a):Co jest z tymi recenzentami, że mają jakieś kompleksy, by tworzyć normalne filmy?


Co myślisz o teorii, że starają się mieć coś w zanadrzu na argument "Krytykujesz, a sam lepiej nie zrobisz!"?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Demo Reel

Postprzez ichabod » N lis 04, 2012 8:15 pm

Mają kamerę, mają chęci, mają umiejętności. Mogą robić, co im się podoba, w czym problem, jakie kompleksy? Imo to lepiej, że próbują różnych rzeczy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Demo Reel

Postprzez Puty » N lis 04, 2012 8:17 pm

Co myślisz o teorii, że starają się mieć coś w zanadrzu na argument "Krytykujesz, a sam lepiej nie zrobisz!"?

Akurat jakość Demo Reel nie pomaga w walce przeciwko temu argumentowi xD.
Przejrzałem trochę komenty na stronie. Przeważnie tym, którym totalnie się nie podobało wymieniają postać Roba jako pozytyw.
Doug prosił o feedback, ciekawe jak zareaguje, bo widać było na trailerze, że już mają kilka odcinksów nakręconych. Zedytuje je jakoś? Coś doda, odrzuci? W każdym razie, jeśli Doug nie zamierza rezygnować z show, to na pewno zobaczymy więcej z Roba(pewnie jego postać na plan jakoś wciągną) skoro jest taka zgodność, że to najjaśniejszy punkt programu.

PS.
Melvin - (448 votes, average 3.35 out of 5)
Demo Reel - (649 votes, average 3.39 out of 5)
Let's Play - (1141 votes, average 3.51 out of 5)
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Demo Reel

Postprzez Luklaser » Pn lis 05, 2012 5:18 pm

Ja myślę, że największym błędem było wyciągnięcie Batmanów Nolana na pierwszy ogień. Mało kogo zachęcisz do nowej serii czymś, co zostało już zrealizowane tysiące razy. Pierwszy odcinek bardzo kojarzył mi się z jednym odcinkiem How It Should Have Ended i całą serią Badman, tworzoną przez Colledge Humor (w zasadzie, jakby połączyć wszystkie odcinki Badmana w jeden film i dodać wstawki "niby zza kulis" wyszłoby coś podobnego jak u Douga, tylko o wiele lepszego). YouTube aż roi się od filmików z ludźmi przebierającymi się za postacie z "Mrocznego Rycerza" i parodiujących różne sceny. Z trailera wiemy, że następna będzie prawdopodobnie saga "Zmierzch", o której niestety można powiedzieć dokładnie to samo. Może gdyby ekipa zabrała się za jakąś mniej oklepaną produkcję, odbiór byłby lepszy - na przykład Avengers, Władca Pierścieni, albo jakikolwiek film, który jest bardzo idealizowany, a krytycznych parodii nie ma zbyt wiele.
Poza tym osobiście miałem nadzieję, że zobaczę więcej parodii, które będą coś wytykać oryginalnemu filmowi, tak jak scena z Bat-Jezusem, albo moment, kiedy postacie same pogubiły się w fabule filmu. Tymczasem jest tu trochę za dużo humoru losowego (Batman wybierający odpowiedni strój, rapujące czarne charaktery, i.t.p.).
Plus - moje osobiste, acz drobne rozczarowanie - Doug kupił całe studio na potrzeby kręcenia nowych serii, tymczasem nie doszukałem się ani jednej sceny, której nie mógłbym nakręcić we własnym mieszkaniu.

Ale serio, ludzie trochę przesadzają ze swoimi komentarzami. To dobrze, że wytykają Dougowi błędy, których dzięki temu może uniknąć w przyszłości. Ale bez przesady z tym porównaniem do NC, albo zachętami by wrócił do poprzedniej serii (zdaje się, że sam Doug ma już jej dosyć, więc po co zmuszać chłopa?). Nie zwykłem odrzucać serii po pierwszym odcinku i wciąż wierzę, że coś może z tego wyjść. W końcu kto odważy się szczerze powiedzieć, że pierwsze odcinki Nostalgia Critica - późniejszego hitu internetowego - nie były trochę nudnawe? A nawet jeśli Doug dalej będzie szedł tą drogą, to jego filmiki są dosyć staranne, więc czuję że szybko przyciągnie nową publiczność, która będzie będzie go wspierać.

BTW, z jednego powodu trochę mi żal Douga - na koniec filmu poprosił widzów o komentarze, co chcieliby zobaczyć w kolejnym odcinku, tymczasem wyraźnie bardzo niewiele osób chce się w to bawić.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Demo Reel

Postprzez Puty » Śr lis 07, 2012 3:08 pm

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... ob-paulsen
Nowy, krótki stuff z Demo Reel. Trochę bez sensu, bo to był w sumie Doug w czapce Donniego z domieszką Critica.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Demo Reel

Postprzez Hevio » Śr lis 07, 2012 9:50 pm

Co tu mówić -słabo. Dowcipy wtórne i wymuszone.Najlepszy momenty to BatJezus, "Bejn" podczas hymu (strasznie mi się podobało ujęcie korytarza). No i oczywiście Stasi-Rob reszta na plasterki. Nudna trójka bohaterów i przewidywalna całość się po prostu nie broni. Postacie pierwszoplanowe są pozbawione wnętrza czegoś co sprawiłoby ,że by się ich polubiło. Wydają się odrysowane od kalki.( Tu się wyróżnia ciut Stasi - Rob). Mam nadzieje ,że to się rozkręci bo potencjał jest. Ale trzeba włożyć wiele pracy. Kolejny będzie pewnie Zmierzch- też strasznie "chodliwy" temat. Zobaczymy jak tamto wyszło.
Doug się porwał jak Magikarp na Mewtwo mam nadzieje ,że jednak mu się uda.

Druga rzecz to ten"skecz":Ale to było żałosne. Równie dobrze mógłby to zrobić jako on Sam a nie Dupre. Co to ma do demoR? Jeżeli z całego skeczu musisz wycinać fajną "część" i udostępniać pod "właściwym" filmikiem to coś jest nie tak.
Gdyby to zrobiłby jako Doug to to byłoby "odgrzewanie kotleta" ale chciał mógł i zrobił ale podpinanie to pod Douga
Jeżeli to mają być Shorty pomiędzy DemoR to kiepsko to widzę. Doug ma o wiele trudniej niż miał z początkiem NC. "Bo z wielką ilością fanów przychodzą wielkie ich wymagania" czy jakoś tak. Powodzenia.

Ps.: Jednak jest spora różnica pomiędzy grą Snooba a Dougiem. Na plus tego pierwszego.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Demo Reel

Postprzez speiderman » Śr lis 07, 2012 10:27 pm

Uf, w końcu udało mi się obejrzeć całość i mogę ocenić na spokojnie. I... nuda. Znaczy początkowe dialogi dosyć się dłużyły i mało było w nich czegoś naprawdę zabawnego. Rozumiem przedstawienie postaci i ogólnie całego przedsięwzięcia, ale jeżeli całość w przyszłości również będzie tak długa, ale mało ciekawa, to zwyczajnie nie będzie mi się chciało oglądać. Być może powinienem patrzeć na to jak na serial, a nie na omawianie filmu, gdzie żarty były rzucane co chwila, ale tu mimo wszystko śmiać mi się chciało kilka razy, ale porównując do długości, średnia jest słaba.

Postacie. Kurczę, Doug potrafił tworzyć charakterystyczne i zabawne postacie, które doskonale się kojarzyły, a DuPre jest... mało ciekawy. Ot cienki reżyser z wybujałym ego jakich było wielu. Choć właściwie nie przeszkadza mi schematyczna postać, jeśli coś ze sobą wnosi. Tak samo nie powiem żeby reszta wypadała tragicznie, ale też są mało charakterystyczni. Rozumiem, że mają odgrywać różne role, ale przydałoby im się mimo wszystko trochę więcej charakteru czy jakichś szczególnych cech. Najbardziej charakterystyczny jest Rob ze swoim świetnym akcentem i właśnie dlatego to jego chwali się najbardziej. Ale akurat odgrywa operatora :P .

Sam humor w parodiach jest taki sobie. Rozbawiło mnie kilka scen, ale za mało tego było. Brakuje po prostu jakiegoś kopnięcia. Same scenki pomiędzy parodiami... To nie jest zła koncepcja. Właściwie to jak się chce, to takie coś może wnieść bardzo dużo. Ale całość jest zwyczajnie mało zabawna, a można przecież w krzywym zwierciadle pokazać kręcenie filmów bardziej komediowo. A tu jest trochę za sztywno.

Luklaser napisał(a):Plus - moje osobiste, acz drobne rozczarowanie - Doug kupił całe studio na potrzeby kręcenia nowych serii, tymczasem nie doszukałem się ani jednej sceny, której nie mógłbym nakręcić we własnym mieszkaniu.

Właśnie. Na dobrą sprawę jeszcze przed premierą zdałem sobie sprawę, że skoro mają studio, to wszystko będzie, hm, większe, w tym ekipa. A tu tylko kilka osób które grać będą nie wiadomo ile ról. Choć green screen jest lepszy, ale prawdopodobnie będą polegać tylko na nim.

Zobaczymy. Doug nieraz pokazał, że potrafi wybrnąć z niejednych opałów i wierzę, że pokaże się jeszcze z dobrej strony. Tym bardziej, że czeka go jeszcze talk-show i kilka innych programów. I tu pojawia się jeszcze jedna myśl: co ze stroną tgwtg.com? Wydawałoby się, że nowe programy powinny być na przedzie, a tu Demo Reel w dziale Sketches/Specials, a mają być jeszcze nowe programy. Zastanawia mnie po prostu kwestia czy grupa Douga będzie polegac na blipie, doczeka się własnej strony internetowej (choć z kolei za mało zawartości na razie) czy sama główna strona doczeka się zmian?

(Uf, kiedyś po prostu się usiadło i śmiało, a teraz bawię się w takie analizy :P )
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Demo Reel

Postprzez ichabod » Śr lis 07, 2012 10:47 pm

Może wreszcie coś zrobią z tą obleśną stroną, nie dość, że jest brzydka, to jeszcze zupełnie niefunkcjonalna. Jeśli nie ma planów, to niech lepiej się trzymają blipa
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Demo Reel

Postprzez Weil Deshalb » Śr lis 07, 2012 11:23 pm

Co do strony: mają zamiar podzielić się na stronę Channel Awesome (poświęconą oryginalnym filmom w rodzaju Demo Reel) i TGWTG.com (stricte poświęconą recenzjom), o czym Mike Michaud wspominał tutaj:

http://thatguywiththeglasses.com/site-n ... wtg-and-ca

Od dawna krążą też słuchy o uruchomieniu osobnej strony dla Inked Reality, tak jak to zrobiono z Blistered Thumbs.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Demo Reel

Postprzez speiderman » Wt lis 13, 2012 6:05 pm

Hm, Doug przyznał, że seria, choć to tylko początek, zmierza w nie do końca tym odcinku w jakim by chcieli i w tym tygodniu oficjalny 3 odcinek się nie ukaże (ewentualnie pojawi się w ramach bonusu), więc wprowadzili jakieś zmiany i nakręcili kolejny. W sumie nie mam nic przeciwko. Tu pełne info: http://blip.tv/nostalgiacritic/where-th ... el-6435623
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron