That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Doug Does Improv

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Doug Does Improv

Postprzez Gaido » Pt lis 18, 2011 5:03 pm

Kto z was nie lubi Improv? :D

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... oes-improv

Dla mnie osobiście improwizacja jest jedną z ulubionych form kabaretowych (jeśli nie ulubioną), dlatego bardzo miło oglądało mi się ten filmik :D Co prawda widać, że gracze często nie wiedzą za bardzo co powiedzieć ale Doug dał radę. Przy pozostałych wygląda jak chudzinka xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Doug Does Improv

Postprzez migelito » Pt lis 18, 2011 10:05 pm

Gdzieś w czeluściach Internetów krąży filmik z innego konwentu, gdzie Doug wystąpił w nieco ponadgodzinnym improvie ze swoim bratem. I cóż, Rob był po prostu zabawniejszy, ale to tylko moja opinia :P Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o tym wideło...

Skoro jesteśmy przy improwizacji kabaretowej: pewnie już znacie Whose Line'a, ale ak poza tym polecam stronkę www.whoseline.pl, a zwłaszcza forum i kanał czatowy, na którym od czasu do czasu odbywa się sporo improwizowanych gier.

<Uwaga! Post zawiera lokówkę i produkt>
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Doug Does Improv

Postprzez Gaido » Pt lis 18, 2011 10:53 pm

Ogólnie mam wrażenie, że Rob ma większe poczucie humoru od Douga :p Z resztą sam Doug wspominał, że podczas oglądania filmów właśnie jego brat wpada na większość dowcipów.

Co do "Whose Line is it Anyway?" miałem okres, gdzie strasznie się w to wkręciłem i od tego zaczęła się moja ogromna sympatia do Improwizacji. Mieszkańcy Poznania mają to szczęście, że raz na jakiś czas odbywa się, tzw. "Kluska" (od KLubowych Spotkań KAbaretowych) gdzie Impro gra pierwsze skrzypce :)

Sam chciałem spróbować własnych sił, choć tak naprawdę nie miałem za bardzo z kim, więc co najwyżej mogłem się pobawić okazyjnie. Ale w swojej biblioteczce posiadam "Impro for Storytellers" które jest biblią w temacie tej formy kabaretowej :) Aczkolwiek jeśli ktoś jest zainteresowany, to w internecie można znaleźć mnóstwo poradników do Improv. Jest to jedna z tych form sztuki, którą można dołożyć do kategorii sportu. Zamiast prób są treningi, gry często przybierają formy konkurowania pomiędzy grupami improwizatorów (bądź samymi improwizatorami), uczy współpracy, empatii, akceptacji, pobudza wyobraźnie, pierze skarpetki, gotuje obiad, wyprowadza psa na spacer. Kto jeszcze nie miał okazji się z tym zetknąć - POLECAM.

Szczególnie właśnie polecam zobaczyć stronę o której mówił Migelito. Tym bardziej, że dziwnym zbiegiem okoliczności jeden z członków TGWTG - Luke Mochrie - jest synem Colina, który wraz z Ryanem Stilesem jest głównym filarem programu :D
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron