That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Postprzez Gik » So wrz 17, 2011 10:00 pm

Suchara nie załapałem. W ogóle nie oglądam tego typu programów.

Puty napisał(a):Przede wszystkim forma wideo "komentowania komentarzy" dla mnie jest zbyteczna. Nie potrzebuję wydzierających się ziomków, bez czegoś takiego wiem, że mam do czynienia ze szmirą. Także nie wiem po co ten wyjazd z wolnością słowa - chcą, niech to robią jeśli mają odbiorców. W mojej opinii idea jest chybiona, ale już pisałem dlaczego.


Jak chcą, niech robią, nikt im tego nie zabroni. W sumie to się niewiele różni od pisania komentarzy. No, chyba, że cenzurują wypowiedzi na swoim profilu, wtedy "krytykujący krytykującego" staje się tzw. lolcowem.


Przeliczyłem się. Myślałem, że może znajdę tutaj równie zagorzałych obrońców Douga, co na TWTG.com, ale widać tutaj wypowiadają się osoby bardziej trzeźwo myślące. Niemniej jednak uważam, że ten LP to dowód na to, że gdyby nie NC, to TGWTG stałby się nieopłacalny. Serio, czy naprawdę MUSI wychodzić co tydzień nowy odcinek Critica? Właśnie przez te kretyńskie ograniczenia, które Walker narzucił sam na siebie strona z roku na rok sukcesywnie traci na popularności. Zamykanie się w dość ciasnych schematach też nie pomaga. No bo ten LP to właśnie taka "recenzja" NC w pigułce - niepotrzebne darcie mordy i często szukanie na siłę błędów w filmie/grze, udawanie depresji. Czy przesadziłem ze swoją reakcją wobec tej produkcji? I tak i nie. Tak, bo nieco rejdżowałem na błahy temat (chociaż ten cały TGWTG store to niezła komedia). Nie, bo facet koniec końców zarabia na takich crapach chyba całkiem niemałe pieniądze, skoro jest w stanie się utrzymać z reklam z blipa. Można to było wykonać lepiej. Można było puścić jakieś materiały z Aninite.

Ta, można było. Ale tego nie zrobiono. Temat już chyba wyczerpany. To LP nikomu się z wypowiadających tutaj nie podobało (jednak początkowo próbowali bronić Douga "że nie było czasu na co innego", ciekawe) i tu się wszyscy zgadzamy. Inne swoje przemyślenia nt TGWTG mogę napisać w innych, bardziej stosownych tematach. W sumie sporo tu było offtopu, który sam zapoczątkowałem.
Gik
 
Posty: 8
Dołączył(a): N wrz 11, 2011 8:56 pm

Re: Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Postprzez Yonish » N wrz 18, 2011 9:57 am

[offtop] patrząc na tą rozmowę jedyne, co mi się kojarzy to to: http://www.youtube.com/watch?v=yVY3R4YAyRM&feature=relmfu#t=07m11s[/offtop]
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Postprzez ichabod » Wt gru 20, 2011 9:06 am

Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Postprzez Puty » Wt gru 20, 2011 2:52 pm

Wszystko ładnie pięknie, nic tylko przytakiwać, lecz do momentu kiedy Doug stwierdza, że wydaje mu się, że rok 2011 jest bardzo dobry jeśli chodzi o jakość serii NC.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Let's Play w wykonaniu Nostalgia Critica

Postprzez Luklaser » Wt gru 20, 2011 6:20 pm

ichabod napisał(a):http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/specials/33660-nostalgia-critic-commentary-lets-play-barts-nightmarev

Doug spowiada się ze swojego LP ;)


Dzięki, pierwsze od "Kolejnego Titanica" commentery, które obejrzałem do końca! :)

Puty napisał(a):Wszystko ładnie pięknie, nic tylko przytakiwać, lecz do momentu kiedy Doug stwierdza, że wydaje mu się, że rok 2011 jest bardzo dobry jeśli chodzi o jakość serii NC.

Powstało nieco naprawdę dobrych, wręcz rewelacyjnych odcinków, jak:
-NIMH 2
-Dungeons & Dragons
-Baby Geniuses
-Top 11 Idiotek w opresji
-Gordy
-Kolejny Titanic
-Kacze Opowieści
-Top 11 odcinków Batmana
-Alaska
-Moulin Rouge

Poza tym powstali też "Rycerze z Przedmieścia" i nawet jeśli ktoś uważa, że Kickassia była lepsza, to musi przyznać, że SK też było świetnie. Ten rok nie był taki zły, po prostu trochę gorszy od poprzednich lat. To co nie było dobre, jeśli chodzi o jakość serii NC, to ostatnie półrocze (tak od września). Na tym tle wypada słabo.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron