That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Awesome Store

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

The Awesome Store

Postprzez Michał » Wt paź 26, 2010 9:03 pm

Czy poza adminami ktoś kupował w theawesomestore.com? Chodzi po mnie od pewnego czasu chęć zakupienia tej koszulki i ciekaw jestem czy ma ktoś większe doświadczenia w tym temacie. Fakt, że paczka dotarła do adminów w tydzień, korci sprowadzeniem t-shirtu jeszcze bardziej...
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: The Awesome Store

Postprzez NikaBlack » Wt paź 26, 2010 9:12 pm

Podpisuję się pod prośbą i oświadczeniem :>
Już dawno za mną chodzi koszulka z Bumem lub "Of course!" :D
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: The Awesome Store

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 9:39 pm

ja lubię tę z horribafuckus ;p za każdym razem doprowadza mnie do niekontrolowanego śmiechu
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: The Awesome Store

Postprzez BTM » Wt paź 26, 2010 10:02 pm

Kajanka napisał(a):ja lubię tę z horribafuckus ;p za każdym razem doprowadza mnie do niekontrolowanego śmiechu

No ba, sam mam taką ;> Hm, w sumie to można by kupić więcej niż jedną, żeby mieć na zmianę :D
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: The Awesome Store

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 11:27 pm

No, w sumie wypadałoby raz na parę miesięcy zmieniać ciuchy... :P
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: The Awesome Store

Postprzez Michał » Śr paź 27, 2010 11:21 am

Aleś pojechała :D
Chyba się skuszę na ten t-shirt. A "Kickassia" warta swojej ceny? Jest coś fajnego w dodatkach na DVD?
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: The Awesome Store

Postprzez Srat » Śr paź 27, 2010 11:32 am

Gdybym miał własną kartę to bym w sumie sobie kupił DVD i koszulkę z Change! :)
Ale jej nie mam więc bieda.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: The Awesome Store

Postprzez MaroBot » Śr paź 27, 2010 12:00 pm

Ja tam w swojej kolekcji mam już TGWTG DVD, koszulkę BUM "Change" i wszystkie printy plakacików NC, i najbardziej z tego wszystkiego Cieszą mnie plakaciki, wydruki naprawdę wysokiej jakości, walnięte w ramkę i powieszone na ścianie...cud miód i orzeszki :D DVD także świetnie wygląda na półeczce, a ilość dodatków na niej zawarta naprawdę czyni z tego musiszmieć dla każdego fana...o T-shircie się nie wypowiadam bo już pierwszego dnia mi go brat Ketchupem zachlapał tak więc ilekroć o nim nie pomyślę na ustach pojawia mi się soczyste "Fuuuuu..." ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: The Awesome Store

Postprzez Akane » Śr paź 27, 2010 12:20 pm

Michał napisał(a):A "Kickassia" warta swojej ceny? Jest coś fajnego w dodatkach na DVD?


Zdecydowanie :) Pomijam już wpadki z planu i sceny, które zostały wycięte z wersji finalnej, ale na DVD są też dwa specjalne odcinki - Buma i Ask That Guya, oba poświęcone "Kickassii" i oba doprowadzające do totalnych napadów śmiechu :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Awesome Store

Postprzez BTM » Śr paź 27, 2010 12:50 pm

Akane napisał(a):
Michał napisał(a):A "Kickassia" warta swojej ceny? Jest coś fajnego w dodatkach na DVD?


Zdecydowanie :) Pomijam już wpadki z planu i sceny, które zostały wycięte z wersji finalnej, ale na DVD są też dwa specjalne odcinki - Buma i Ask That Guya, oba poświęcone "Kickassii" i oba doprowadzające do totalnych napadów śmiechu :)

Taa, a kto wczoraj "Kiciassian War" nie wytrzymał? :D

Ok, na DVD jest jedna cienka rzecz (w/w Kickassian War) - ale warto kupić chociażby dla super specialnych odcinków Bum-a i Ask That Guy-a. No i jest lepsza jakość filmu niż na WWW.

@Kajanka: evil, aż tak długo nie noszę :P
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron