Strona 1 z 5

Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 6:49 pm
przez Akane
Razem z resztą tłumaczy zastanawiamy się nad uczczeniem zbliżających się urodzin Douga (17.11). Czy bylibyście zainteresowani wzięciem udziału w owym czczeniu? ;) Można by nagrać dla niego życzenia, względnie odśpiewać tradycyjne polskie "Sto lat!" ładnie zmontować, umieścić w sieci i uszczęśliwić go linkiem. Wszystkie Wasze propozycje lub uzupełnienia dla naszych koncepcji, będą oczywiście mile widziane :)

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 6:59 pm
przez Kajanka
Nie mam kamery niestety, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad fanartem. Mógłby być urodzinowy fanart od polskich fanów, gdyby się go udało też gdzieś tam upchnąć. :P

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 7:01 pm
przez Akane
Pewnie, że mógłby być - każdy pomysł jest dobry :) A Doug potrafi docenić nawet najdrobniejszy gest ze strony fanów, było to widać na Aninite (sporo osób przyleciało po autograf z jakimś drobiazgiem).

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 7:16 pm
przez Srat
W sumie wpadłem tylko na jeden mały pomysł - Może z tymi życzeniami, dla żartów wysłać poradnik jak zawiązać krawat? :D Chodzi mi o taki obrazek z np Google, albo jakieś kilka zdań po angielsku.

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 8:44 pm
przez Michał
Chętnie wezmę udział w przedsięwzięciu, jakiegokolwiek by ono kształtu nie przybrało ;]

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 9:00 pm
przez axinkiewicz
Ciekawa inicjatywa :). Bardzo chętnie wezmę udział.

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 9:20 pm
przez Kajanka
Zjedźmy się wszyscy na weekend do Łodzi i nakręćmy wspólnie film :P (znając życie nie wypali, ale może kiedyś w przyszłości by się udało...) ;p

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Wt paź 26, 2010 9:39 am
przez Akane
Zjazd może kiedyś nam się uda zorganizować, po cichu marzy nam się w ogóle ściągnięcie NC do Polski (a przy tej okazji, nie ma siły, spotkalibyśmy się wszyscy w jednym miejscu). Natomiast z uwagi na ograniczony czas (do urodzin Douga zostały jakieś 3 tygodnie) pozostaje bazować na sieci. Chwilowo mamy paru chętnych, byłoby fajnie zebrać chociaż grupę 10-15 osób, które zechciałyby słów parę do kamery rzucić, względnie wykonać rysunek i w ten sposób uhonorować NC.

Srat: jeśli masz kamerę, możesz w ramach życzeń nagrać Dougowi instruktaż wiązania krawata ;) Fajniej by to wypadło, niż przekazywanie "suchych" obrazków googlowskich ;)

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Wt paź 26, 2010 9:10 pm
przez NikaBlack
Srat napisał(a):Może z tymi życzeniami, dla żartów wysłać poradnik jak zawiązać krawat? :D Chodzi mi o taki obrazek z np Google, albo jakieś kilka zdań po angielsku.


Hmm..mam pewien pomysł :D

Re: Taka mała propozycja

PostNapisane: Wt paź 26, 2010 9:18 pm
przez Akane
ROTFL, piękny rysunek :lol: