That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Taka mała propozycja

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Taka mała propozycja

Postprzez Akane » Pt lis 12, 2010 9:21 am

Niedźwiedź napisał(a):Ja mam dobre zdjęcie jako Ask That Guy With the Glasses (And Saber) więc co najmniej jeden będzie.

"Dobre" to za mało powiedziane, ta fotka jest boska! :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez Kinia » Pt lis 12, 2010 7:15 pm

Tak, już po wszystkim. Zdjęcia są ciekawe i śmieszne. Jest m.in. Mr .Mayonnaise ;).
Avatar użytkownika
Kinia
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt lis 09, 2010 6:09 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez axinkiewicz » So lis 13, 2010 7:48 pm

Meh, nie zdążyłem... Moja kamera odmówiła posłuszeństwa... No cóż, może za rok :).
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Taka mała propozycja

Postprzez Akane » N lis 14, 2010 3:45 pm

Nie wiem czy i jak się z tym wyrobimy, bo czekamy jeszcze na obiecane materiały od dwóch osób. Na korekty przy udziale forumowiczów czasu już raczej nie będzie, ale życzenia od wszystkich pójdą na pewno - kwestia w na ile pięknej formie. Ale może istotnie za rok więcej będzie chętnych, poza tym za rok to już nie takie "hopsiup" bo Dougowi stuknie trzydziestka.
Meh... mnie też...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez amek » N lis 14, 2010 6:46 pm

W..wh..wh..w..wh..wh..w...w..wh...WHAAAAAT?
TRZYDZIESTKA? Dałbym sobie paznokieć uciąć (głowa jest zbyt cenna), że NC jest starszy - na oko wygląda na czterdziechę.
SERIO! No ale..AŁA..nie musicie...AŁA..mnie bić!
Za dekadę prześlemy mu piosenkę tytułową "Czterdziestolatka" :D
Co jak co ale za rok to bd coś... Na 100% Doug zrobi jakąś speszyl rewju pewnego filmu...Albo jakiś projekt podobny do Kickassi (OFKORS).
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez Akane » Pn lis 15, 2010 9:30 am

A mnie tam Doug wygląda na jakieś 32 lata maksimum i nawet zdziwiłam się, że jestem od niego o miesiąc starsza ;P
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez speiderman » Pn lis 15, 2010 3:26 pm

To zapewne zarost go postarza ;) . Mój kolega nie mógł uwierzyć, że AVGN niedawno skończył 30 lat.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Taka mała propozycja

Postprzez amek » Pn lis 15, 2010 5:27 pm

AVGN też?! O Jasny Tomiłisoł

Edit: Jutro urodziny Doug'a - HOORAY. Trzeba przygotować wiele BALOONS
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez Akane » Śr lis 17, 2010 11:59 am

Klip powstał :) Nie wszystkie materiały udało się w nim zamieścić (te niewykorzystane polecą do Douga osobno, m.in. krótki komiks o Bat-Credit-Card). Ostatecznie w nagraniu udział wzięli: BTM, speiderman, Niedźwiedź (geeeenialny występ!), Nika, Kinia, Olivia i Basia. No i ja. Jeśli wszyscy wyrażą zgodę, udostępnimy klip szerszej publiczności, także proszę głównych aktorów (zapoznanych już z "dziełem") o informację tu lub na priva, czy puszczamy filmik w świat czy pozostawiamy "do wiadomości" Douga ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Taka mała propozycja

Postprzez amek » Śr lis 17, 2010 2:43 pm

A tak przy okazji chciałbym złożyć odtwórcy NC, Buma i Ask Guy'a najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.
Happy Birthday ... with onions
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron