That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nie takie TGWTG święte...

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Fafciu » Pn cze 20, 2011 1:03 am

@doomin- w żadnym wypadku nie należy brać ED na poważnie. To niekonsekwentny hejt na wszystkich i wszystko ;).
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez doomin » Pn cze 20, 2011 8:36 am

To też takie wrażenie na początku miałem, że to dla jaj ktoś musiał wpisać ale jak zacząłem to czytać to zwątpiłem...
doomin
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 30, 2011 10:32 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Fafciu » Pn cze 20, 2011 3:51 pm

Daj spokój. Zobaczyłbyś w internecie takie rzeczy co ja to byś się zgodził na pranie mózgu :D Nie ma co się przejmować.
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez doomin » Pn cze 20, 2011 5:16 pm

Tzn. jakie rzeczy - bo w przekroju miedzy 4chanem a Wenclem ciężko będzie zaskoczyć :D (a właśnie, nowy Oglaf dzisiaj pewnie juz jest xD )
doomin
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 30, 2011 10:32 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Fafciu » Pn cze 20, 2011 5:30 pm

Znasz 4chana i się jeszcze nie znieczuliłeś, że Cię razi Dramatica? :P
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez doomin » Pn cze 20, 2011 6:05 pm

Ale mnie nie razi ew. agresja na tej Dramatice, tylko możliwa czysta, niezmącona głupota tego wpisu, bo nie do końca wyczuwam czy to zgrywa czy ktoś faktycznie jest taką zakałą :P
doomin
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 30, 2011 10:32 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez roofix » Wt cze 21, 2011 1:53 pm

Czy ja wiem, czy od razu hejt? Zawsze się można do tego ustosunkować i wyjaśnić to, co się nie podoba.
Co do definicji hejtu - z milion razy spotkałem się z tym, że przeciętna, negatywna opinia i/lub krytyka typu "Słaba jakość, musisz to dopracować, bo to denerwujące" nazywana była hejtem i autor komentarza stawał się obiektem nienawistnego ataku autora np filmiku i jego zażartych fanów.
ED nie trzeba brać we wszystkim na serio, ale jednym wielkim hejtem bym tego nie nazwał - to jest podejście osób, które boli wszelka krytyka i takie też poznałem.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez doomin » Wt cze 21, 2011 2:43 pm

Nie, tamten wpis jest po prostu glupi, bo wmawia sie, ze spoony to gosc, ktory "chce byc fajny" i ktory to wszystko traktuje serio, a to raczej kompletna bzdura - takim wannabe jest irrate gamer, ale nie on :)
doomin
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 30, 2011 10:32 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez ichabod » Wt cze 21, 2011 4:31 pm

Jeżeli chce być fajny, to mu to nawet wychodzi 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez roofix » Wt cze 21, 2011 6:44 pm

Irate Gamer to zupełnie inna szkoła - o ile Spoony bardziej wypromował się "sam", to IG miał z wiadomego powodu spięcie z Nerdem (oraz jego fanami, ale nie wiem, czy prawdą jest, iż Nerd nasłał ich na oponenta).
A że potem Spoony postanowił (może, nie wiem) przyfajnić, to inna bajka. Chociaż znam osoby, które zraziły się jego nowym "stylem" i tym, co wyrabia na swoim forum (podobno banuje nieprzychylne komentarze, ale czy ktoś potwierdzi?)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości