That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Nie takie TGWTG święte...

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez roofix » Pn cze 27, 2011 8:37 pm

Hmm, dla mnie to dziwne, że od tak nie możesz. Celowe utrudnienia? Jakby Spoony coś ukrywał...
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez ichabod » Pn cze 27, 2011 10:08 pm

Na pewno coś ukrywa, pewnie chce zawładnąć nad światem albo gorzej, przejąć tgwtg.com

Akane, może zagadaj do niego na Twitterze / mailowo
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Akane » Wt cze 28, 2011 8:09 am

Próbowałam to robić przy okazji męczenia go o wyrażenie zgody na tłumaczenia - i była cisza. Ale mam jeszcze jeden pomysł i spróbuję go zrealizować w przerwie tłumaczenia drugiego odcinka "Rycerzy".
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Fafciu » Śr lip 13, 2011 8:33 pm

I co z tego wyszło?

Przy okazji, tak nieco w temacie- kojarzy ktoś sprawę That Aussie Guy? Być może kojarzycie go z... eee.... hm... z niką... a, z Pierwszorocznicowej Burdy! Ten, co rzucał bumerangiem. Pozostałe przejawy jego działalności jako recenzenta z TGWTG właściwie nie istnieją, swoje recki usunął z YT, filmy ze strony też pousuwano, bo, jak się nietrudno domyślić, został wywalony z Channel Awesome.

Nurtuje mnie właśnie, czemu go wyrzucono- otoczono to tajemnicą. Było wiele spekulacji, zaś z wersji wydarzeń według Encyclopedii Dramatici (:D- swoją drogą, nieco ją polubiłem) wynika, że był zeschizowanym i zakłamanym dupkiem. O ile tych teorii z ED nie należy brać za bardzo na poważnie, to fakty mówią same za siebie- obrażanie ekipy TGWTG w tagach na YT po tym, jak go wywalili (zresztą, tych, co pisali negatywne komentarze też chyba wcześniej obrażał), dziwne teksty na Twitterze i przejście na ScrewAttack gdzie jako dzielny internetowy wojownik chciał zorganizować sobie siły zbrojne na emigracji, robiąc chyba filmik, w którym wyśmiewał recenzję jednego z dawnych współpracowników, czy coś, i zapowiadając materiał, w którym opowie co się stało i zhejtuje TGWTG (spojler- nie miał jaj i nie zrobił tego).
Żeby było jeszcze lepiej, była to żmija na własnej piersi wyhodowana, bo Mike Michaud ponoć nawet mu użyczał własnego laptopa i innego sprzętu itp.- słowem- wszyscy traktowali go jak przyjaciela i dali mu szansę, a on sobie zrobił jakieś jaja.

W każdym razie ta historia dobitnie pokazuje, że jak ktoś rzeczywiście przesadzi z duszbaggeri, to się go Channel Awesome pozbędzie :mrgreen:
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Ness » Śr lip 13, 2011 9:39 pm

W ogóle poczytam trochę tą Encyclopedie Dramtice i już wiem skąd pan LCSintrax (od jego krytyki zaczął się ten temat) miał informacje o tym, że "TGWTG to ludzie tworzący nieśmieszne filmiki, Douga boli dupcia, Spoony'ego boli jeszcze bardziej, AJ to człowiek bawwwujący, bo nie dali mu mówić na konferencji, i to że Kickassie mimo że można obejrzeć za darmo, to lolowaci ludzie za nią płacą (podobnie jak za autograf Spoony'ego)"

http://encyclopediadramatica.ch/TGWTG
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Akane » Śr lip 13, 2011 9:56 pm

Ness napisał(a):W ogóle poczytam trochę tą Encyclopedie Dramtice i już wiem skąd pan LCSintrax (od jego krytyki zaczął się ten temat) miał informacje

Źródło sobie znalazł rzeczywiście rzetelne i wiarygodne, nie ma co... :roll:

Co do Spoonyego, to jego strona i forum ostatnimi czasy działają dość grymaśnie i ilekroć chcę zarejestrować się z maila spoza domeny "pl", to akurat serwis leży. Ale pamiętam o tym i sprawdzam od czasu do czasu.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez ichabod » Śr lip 13, 2011 10:24 pm

Spoony rozstał sie z dziewczyną, która przy okazji zajmowała się stroną, no i trochę widać, że sam tego za bardzo nie ogarnia :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Fafciu » Cz lip 14, 2011 6:08 pm

A skąd wiecie, że koleś nie dowiedział się o owej nieśmieszności itp. rzeczach empirycznie? W dyskusjach na forach jest dziwna tendencja do zarzucania stronie przeciwnej brania informacji z najbardziej stronniczych źródeł.
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Akane » Cz lip 14, 2011 6:14 pm

Fafciu napisał(a):A skąd wiecie, że koleś nie dowiedział się o owej nieśmieszności itp. rzeczach empirycznie? W dyskusjach na forach jest dziwna tendencja do zarzucania stronie przeciwnej brania informacji z najbardziej stronniczych źródeł.

Tak na logikę - gdyby osobiście zetknął się z takim zachowaniem, to pewnie by napisał o tym wprost. Tak jak ja wprost piszę, że rozmawiałam z Dougiem i nie stwierdziłam u niego żadnych jazd w stylu "Jestem Bogiem i niech nikt nie próbuje mnie krytykować".
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Nie takie TGWTG święte - rozważania na temat cech teamu

Postprzez Michał » Cz lip 14, 2011 6:23 pm

Fafciu napisał(a):A skąd wiecie, że koleś nie dowiedział się o owej nieśmieszności itp. rzeczach empirycznie? W dyskusjach na forach jest dziwna tendencja do zarzucania stronie przeciwnej brania informacji z najbardziej stronniczych źródeł.

Skoro cytował wspomnianą stronę niemal słowo w słowo to chyba jest dowodem na to, skąd się dowiedział no nie? Ale nie upieram się, zawsze możesz zapytać kolesia ile razy rozmawiał z Dougiem czy Spoonym. Ja osobiście nie jestem ani na TAK ani na NIE odnośnie zachowań ludzi z TGWTG bo szczerze nie za bardzo mnie obchodzi jacy są poza kamerą. Odwalają kawał dobrej roboty w swoich "show", dostarczają mi rozrywkę i za to mają plus. To tak jak z aktorami z wielkiej sceny. Uwielbiam role Charliego Sheena i mam gdzieś to, że facet w życiu osobistym jest kawałem... no, złamasa, mówiąc subtelnie. Nie podniecam się ani nie oburzam faktem, że to dziwkarz, narkoman i alkoholik. Uwielbiam jego role i tylko to mnie interesuje. W życie osobiste nikomu nie zaglądam, własne mi wystarcza. Tyle z mojej strony ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości

cron