That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aninite 2011

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Aninite 2011

Postprzez Akane » Wt maja 03, 2011 11:12 am

Mamy potwierdzenie ze strony orgów - również na tegorocznym Aninite pojawi się Doug! Co więcej, w planach jest także zaproszenie innych członków TGWTG. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie konwentu: http://www.aninite.at

Będzie zatem okazja do przeprowadzenia kolejnego wywiadu i wykorzystania Waszych pytań osobiście - razem z BTM-em wybieramy się bowiem do Wiednia bankowo :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez DoubleFace » N maja 15, 2011 3:37 pm

Wow, z jednej strony tak blisko, z drugiej tak daleko. Nie jestem fanem anime, choć może przyjechaliby jakieś świry przebrani za Power Rangers :D . W sumie gotów bym był wydać 27 euro po to by zobaczyć Douga. Ale cholera wie, ile kosztuje transport do Austrii, nie mówiąc już o noclegu. W każdym razie powodzenia, przywieźcie mi autograf! Wiadomo może kto będzie oprócz Douga?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 5:24 pm

DoubleFace napisał(a):Wow, z jednej strony tak blisko, z drugiej tak daleko. Nie jestem fanem anime, choć może przyjechaliby jakieś świry przebrani za Power Rangers :D .

W zeszłym roku cosplayowcy ostro kręcili się po całym budynku i byliśmy pod dużym wrażeniem wykonania większości strojów. Co ciekawe, chyba najciekawszy kostium miała kobitka koło czterdziestki, przebrana za Nagę - pomykała z ogonem długości około 1,5 metra ;)

DoubleFace napisał(a):W sumie gotów bym był wydać 27 euro po to by zobaczyć Douga. Ale cholera wie, ile kosztuje transport do Austrii, nie mówiąc już o noclegu.

To kwestia nurtująca pewnie sporo osób, dlatego też pozwolę sobie od razu napisać co i jak.

Podróż - pociąg do Wiednia wyrusza z Warszawy Centralnej o 12:30 i na dworcu Wien Westbahnhof jest o 20:36 (podróż bez przesiadek). O koszty biletu jeszcze nie dopytywałam, ale w zeszłym roku był to koszt około 150 złotych. Drugie tyle oczywiście powrót, więc 300 złotych należy na przejazd liczyć.

Nocleg - konwent w tym roku odbywa się w centrum Wiednia, co przekłada się niestety na ceny hoteli. Pi razy drzwi trzeba liczyć jakieś 250 złotych za nocleg (pokój dwuosobowy).

Bilet na konwent - 27 Euro to wejściówka na 3 dni, jednodniowy bilet jest tańszy (kosztuje 13 Euro). W zeszłym roku skorzystaliśmy właśnie z tej drugiej opcji, pojawiając się na konwencie w sobotę rano i zmywając z niego wieczorem.

Koszty nie są niskie, ale z drugiej strony okazja spotkania Douga też nie trafia się codziennie. Rok temu nie mieliśmy z BTM-em urlopu i wypad do Austrii potraktowaliśmy jako jego substytut ;) Wiele wskazuje na to, że powtórzymy ten manewr i teraz.

DoubleFace napisał(a):W każdym razie powodzenia, przywieźcie mi autograf! Wiadomo może kto będzie oprócz Douga?

Postaramy się przywieźć ;) A co do listy obecności, to wciąż owiana jest ona tajemnicą. Wiadomo tylko, że nie będzie Joe (ku mojej rozpaczy zresztą).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez speiderman » N maja 15, 2011 6:10 pm

Małe pytanie. Ostatnio Doug z ekipą zostali na cały konwent, czy tylko na dzień?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 6:32 pm

Na cały. Byli na miejscu bite 3 dni, choć konferencja i spotkanie z fanami przewidziane były na sobotę. Z tego względu pchaliśmy się na ten jeden konkretny dzień i potem pluliśmy sobie w brodę, że nie przyjechaliśmy wcześniej.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Kirian » So sie 13, 2011 5:05 pm

Czy planujecie wrzucać relacje z konwentu "na żywo"? Przez jakiegoś Twittera albo na Facebooku?
Avatar użytkownika
Kirian
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz cze 23, 2011 4:47 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » So sie 13, 2011 6:35 pm

Może uda nam się podrzucać w miarę na bieżąco zdjęcia/krótkie filmy z konwentu :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Bartek » N sie 14, 2011 7:39 pm

Pewnie zainteresowani wiedzą, ale na forum nie ma info, że drugim gościem oprócz Douga będzie Spoony - fajnie, ale i tak nie dam rady z finansami żeby się wybrać ;)
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » Cz wrz 01, 2011 7:59 pm

Melduję, że dotarliśmy na miejsce i z niecierpliwością oczekujemy jutrzejszego konwentu :) Większy "happening" z udziałem Douga i spółki przewidziany jest na sobotnie popołudnie, ale impreza zaczyna się już jutro o 16:00. Będziemy oczywiście klepać sprawozdania, w miarę możliwości na bieżąco :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez roofix » Cz wrz 01, 2011 8:20 pm

Fajne byłyby jakieś zdjęcia, ewentualnie nagrania + może uwiecznienie krótkiej rozmowy i pozdrowień dla fanów z Polski :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron