That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aninite 2011

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Aninite 2011

Postprzez Kaczor » Pn wrz 05, 2011 8:53 pm

Arkane ty jesteś taka drobna czy Doug to kawał chłopa? ;)

PS. Mam nadzieję że za rok pojawi się liczniejsza brytyjska ekipa - moi ulubieńcy Film Brain i MikeJ :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Kajanka » Pn wrz 05, 2011 9:08 pm

Dopiero wróciłam z wakacji i dopiero teraz przeczytałam wszystko! Nooo, sporo się działo :D

Fajnie, że Spoony okazał się sympatycznym facetem, bo jest moim ulubionym recenzentem, a już niejedną negatywną opinię o nim słyszałam. Wielka szkoda z powodu bagażu (czyżby ktoś aż tak chciał mieć pamiątkę po Spoonym?). Plus jeszcze ten belg... :/

Doug w polskiej koszulce mówiący po polsku - wow! Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek coś takiego zobaczę. W dodatku byliście z Dougiem i resztą na piwie... Aż trudno w to wszystko uwierzyć! Przy okazji - zazdroszczę dobrej znajomości angielskiego, pewnie gdybym sama z nimi poszła na piwo, to bym siedziała cicho w kącie i próbowała cokolwiek zrozumieć :P :P

Ehhh sama też bym pojechała za rok. Nawet angielski bym podszkoliła. Tylko u mnie zawsze krucho z kasą. Ale koszulkę (polską i jakąś z AwesomeStore) chętnie bym kupiła czy w jakikolwiek inny sposób nabyła ;] Musi być jakiś sposób na zdobycie polskiej koszulki. Jak nie, to znajdę Twój dom Akane i wykradnę T-shirt, kiedy będziesz spała, mwahahahaha :twisted:

Wspaniale się czytało o tych wszystkich relacjach. Jesteście super ludźmi, dzięki którym w ogóle poznałam tgwtg i mimo moich całkowitych niezdolności językowych mogę oglądać te wszystkie recenzje. Poświęcacie tyle energii, kosztów i czasu... Dzięki wielkie za to, że dzielicie się swoją pasją z innymi. Love. <3
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Aninite 2011

Postprzez Kolejorz1922 » Wt wrz 06, 2011 6:19 am

Mam małe pytanko: Czy Maryon jest Francuzką ??? Wnioskuje to po jej angielskim, bo ma podobny akcent do francuskiego :D
Kolejorz1922
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr maja 25, 2011 10:56 am

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » Wt wrz 06, 2011 8:28 am

Kaczor napisał(a):Akane ty jesteś taka drobna czy Doug to kawał chłopa? ;)

Doug jest raczej przeciętnego wzrostu, to ja jestem kurdupel ;)

Kajanka napisał(a):Doug w polskiej koszulce mówiący po polsku - wow! Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek coś takiego zobaczę. W dodatku byliście z Dougiem i resztą na piwie... Aż trudno w to wszystko uwierzyć! Przy okazji - zazdroszczę dobrej znajomości angielskiego, pewnie gdybym sama z nimi poszła na piwo, to bym siedziała cicho w kącie i próbowała cokolwiek zrozumieć :P :P

Szczerze przyznam, że o wiele swobodniej rozmawiało mi się po angielsku ze Szwajcarami czy Austriakami - nie było tremy ;) W obliczu ekipy, zwłaszcza pierwszego dnia, język mi stawał kołkiem w gardle :D Szczęśliwie na piwie siedzieliśmy obok Maryon, Bena i Julii (LadyAhiru, współodpowiedzialna za ściągnięcie TGWTG na AniNite), którzy też nie są native speakers, więc nasze akcenty specjalnie ich nie raziły ;)

Kajanka napisał(a):Ale koszulkę (polską i jakąś z AwesomeStore) chętnie bym kupiła czy w jakikolwiek inny sposób nabyła ;] Musi być jakiś sposób na zdobycie polskiej koszulki. Jak nie, to znajdę Twój dom Akane i wykradnę T-shirt, kiedy będziesz spała, mwahahahaha :twisted:

Ops! To w takim razie chyba po prostu zorganizujemy zbiórkę zamówień w najbliższym czasie (ilość sztuk + rozmiary) i pchniemy zapytanie do drukarni o koszty :) Nie powinny być powalające, bo gdy zamawialiśmy t-shirty na potrzeby własne (tj. dla tłumaczy, ekipy TGWTG i naszych recenzentów, którzy otrzymali wyróżnienia w konkursie), cena jednej koszulki wyniosła około 35 złotych.

Kajanka napisał(a):Wspaniale się czytało o tych wszystkich relacjach. Jesteście super ludźmi, dzięki którym w ogóle poznałam tgwtg i mimo moich całkowitych niezdolności językowych mogę oglądać te wszystkie recenzje. Poświęcacie tyle energii, kosztów i czasu... Dzięki wielkie za to, że dzielicie się swoją pasją z innymi. Love. <3

Dzięki za tyle ciepłych słów :) Z takimi ludźmi jak polscy fani Douga i ekipy, naprawdę po prostu CHCE się dzielić tym wszystkim - to podwójna przyjemność :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez DoubleFace » Wt wrz 06, 2011 3:46 pm

Mam nadzieję, że dzwonek się spodoba :) :

http://www.speedyshare.com/files/30203779/JTPWWNM.mp3
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » Pt wrz 09, 2011 3:43 pm

Trzeba będzie jeszcze kiedyś przycisnąć Douga, żeby powiedział całość w jednym zdaniu ;)

Dla zaintrygowanych wiedeńskimi hamakami:
http://img801.imageshack.us/img801/4617/1000482z.jpg - bycząca się ja (widać też te cholerne buty)
http://img23.imageshack.us/img23/4999/1000486gv.jpg - byczący się BTM (po wykonaniu tego zdjęcia stanowczo odmawiał ruszenia czterech liter i upierał się leżeć dalej ;P)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez amek » Pt wrz 09, 2011 4:01 pm

A tak apropo worków z gazetami. Dziwiło mnie, że takie porozwieszane po ulicach, wsiach, WISIAŁY!. Nikt nie ubrudził ich, czy też obkleił. Ogólnie w całej Austrii ma się takie poczucie bezpieczeństwa. Szkoda tylko, że są niemieckojęzyczni ;/
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez Kajanka » Pt wrz 09, 2011 4:26 pm

amek napisał(a):A tak apropo worków z gazetami. Dziwiło mnie, że takie porozwieszane po ulicach, wsiach, WISIAŁY!. Nikt nie ubrudził ich, czy też obkleił.
Jak byłam w Niemczech, to widziałam dom starców. I przed budynkiem, na wielkim, zielonym obszarze, stały sobie przeróżne przyrządy do ćwiczeń. Taka siłownia na świeżym powietrzu. Każdy, dosłownie każdy przechodzień mógł z tego skorzystać i nigdzie nie było kamer ani kogoś pilnującego. I nie mogłam uwierzyć, czemu te sprzęty stoją tak miesiącami i latami i nikt ich nie kradnie / nie demoluje...
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Aninite 2011

Postprzez Puty » So wrz 10, 2011 3:36 am

Mocna relacja. Ma się wrażenie, jakbyś miała lapka i spisywała wszystko jak leci x). W każdym razie jadłem sobie obiad przy lekturze tego sprawozdania i co chwila zacieszałem michę x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Aninite 2011

Postprzez roofix » So wrz 10, 2011 6:52 pm

Też dzisiaj wróciłem z kilkudniowego wyjazdu i z ciekawością przeczytałem recenzję - mnie też wyjątkowo zaintrygowała postawa Spoony'ego. Przeciwieństwo tego, co robi w Internecie. Prosty wniosek - ludzie inaczej zachowują się w realnym świecie, niż w Sieci. Choć też dobrze, że się zgodził na tłumaczenia, ale myślę, że lekkie "przyciśnięcie" temu pomogło ;)
Belg-Stalker - cóż, dobrze, że był tylko jeden taki przypadek "fana" i Spoony bardzo dobrze się zachował, gdyż wiadomo, że takie sytuacje kończą się nierzadko dosyć nieprzyjemnie. Nie ma sensu bawić się w jego psychikę (bez sensu), ale ciekawi mnie, czy za rok też się pojawi i jeśli tak, to jak się zachowa.

roofix, dobrze że teraz nie widzisz moich oczu, bo są naprawdę totalnie creepy

Ps. Akane, dobrze, że nie dałaś tej kolejnej foty oczu, miałbym nocne koszmary :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron