That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Aninite 2011

Dyskusje na pozostałe tematy dotyczące Douga Walkera

Re: Aninite 2011

Postprzez Akane » So wrz 03, 2011 9:49 pm

Oj speiduś, speiduś - mamy krótkie materiały, zaś jutro w planach są wywiady z chłopakami. Więc spokojnie.

Poza tym Doug nagrał jeszcze krótką niespodziankę dla zwycięzcy kolejnego konkursu, ale na razie cciiiiiiii, nic nie słyszeliście ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez scarlet » So wrz 03, 2011 9:50 pm

roofix napisał(a):Spoony wygląda tak, jakby miał się zaraz popłakać :D Na konwencie zachowywał się chyba jak swoje przeciwieństwo w Sieci. Cichy? Spokojny? Głupio mu było? Rozmawiał z jednym gościem 4 godziny? Rany, ciekawe, o czym?


Ogarnij jego vlogi, szczególnie jak gadają o czymś z Milesem (jego bratem). Serio Noah i Spoony to nie są równoznaczne pojęcia.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aninite 2011

Postprzez roofix » So wrz 03, 2011 10:00 pm

Akane napisał(a):Dobry Boże, czemu???

Tęczówki wydają się zlewać z źrenicami w czerń. Reszta oka ma kolor jak skóra. Mnie to ździebka przeraża, nie obraź się ;)
Ps. Eee, to raczej własna opinia, zwrócenie uwagę na mało istotny szczegół ban chyba mi nie grozi (na razie) :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Aninite 2011

Postprzez ichabod » So wrz 03, 2011 10:05 pm

roofix napisał(a):Rozmawiał z jednym gościem 4 godziny

He he, może miał lepszy dzień :mrgreen:

roofix napisał(a):Tęczówki wydają się zlewać z źrenicami w czerń. Reszta oka ma kolor jak skóra. Mnie to ździebka przeraża, nie obraź się

E tam, typowe kocie oczy ;)

Akane napisał(a):Poza tym Doug nagrał jeszcze krótką niespodziankę dla zwycięzcy kolejnego konkursu, ale na razie cciiiiiiii, nic nie słyszeliście

Heeej, ale to mam nadzieje nie będzie już konkurs na recenzję, bo pewnie nie będziemy mogli już wziąć udziału :( A za stuff od Douga to mógłbym pozabijać :D

scarlet napisał(a):Ogarnij jego vlogi, szczególnie jak gadają o czymś z Milesem (jego bratem). Serio Noah i Spoony to nie są równoznaczne pojęcia.

I komentarze, koniecznie komentarze ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Aninite 2011

Postprzez scarlet » So wrz 03, 2011 10:21 pm

ichabod napisał(a):
scarlet napisał(a):Ogarnij jego vlogi, szczególnie jak gadają o czymś z Milesem (jego bratem). Serio Noah i Spoony to nie są równoznaczne pojęcia.

I komentarze, koniecznie komentarze ;)


Które masz na myśli? Hejty trolli czy bany Noah? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aninite 2011

Postprzez ichabod » So wrz 03, 2011 10:29 pm

scarlet napisał(a):
ichabod napisał(a):
scarlet napisał(a):Ogarnij jego vlogi, szczególnie jak gadają o czymś z Milesem (jego bratem). Serio Noah i Spoony to nie są równoznaczne pojęcia.

I komentarze, koniecznie komentarze ;)


Które masz na myśli? Hejty trolli czy bany Noah? :D


Jego komentarze (dźwiękowe) do jego filmów ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Aninite 2011

Postprzez scarlet » So wrz 03, 2011 10:33 pm

A riffy znaczy. Ech, mózg siada. za dużo sampli Timbalanda, ich prostota powoduje u mnie analfabetyzm wtórny.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aninite 2011

Postprzez Luklaser » N wrz 04, 2011 11:18 am

Zatem Doug serio traktuje TGWTG.pl. Jestem pod wrażeniem potraktowania Akane i BTM przez recenzentów. :shock:

BTW, czy tylko mi się wydaje, czy Doug podpisał się na swojej plakietce jako "Me" :D ?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Aninite 2011

Postprzez Nibi no Nekomata » N wrz 04, 2011 11:22 am

Luklaser napisał(a):BTW, czy tylko mi się wydaje, czy Doug podpisał się na swojej plakietce jako "Me" :D ?

w takim razie wydaje się nam obojgu :D
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Aninite 2011

Postprzez roofix » N wrz 04, 2011 2:54 pm

BTW, czy tylko mi się wydaje, czy Doug podpisał się na swojej plakietce jako "Me" :D ?

Czy myślicie, że nikt by nie poznał Douga? Przecież to oczywiste, kim jest.
Rzeczywiście fajnie, że tak potraktował naszych tłumaczy, którzy popularyzują go w Polsce. Wszak on na tym zyskuje ;) Szkoda, że takiego podejścia nie mają często muzycy i producenci gier (nie mam na myśli piracenia).
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron