That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Tommy Wisseau Show

Opinie o skeczach Douga Walkera

Re: Tommy Wisseau Show

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 5:14 pm

Tommy nie jest tak do końca beznadziejny. Przecież mógłby być nudny i głupi, a on jest tak głupi, że aż ciekawy i śmieszny. Dzięki takim ludziom życie staje się weselsze. Właściwie to go nawet lubię. XDD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Tommy Wisseau Show

Postprzez DoubleFace » N maja 15, 2011 3:31 pm

Chyba jedna z lepszych produkcji Douga. Istny majstersztyk. Obejrzałem go z dwadzieścia razy i za każdym razem śmieję się głośno. Po cichu liczyłem, że wskaże Polskę na mapie. Ktoś kiedyś nawet umieścił minę Douga jako Tommy na swoim pulpicie. Tak zabawnie wyglądał i grał. Dobry był też John z theRoomMovie.com. Czasami jak z czymś się nie zgadzam zdarza mi się w taki sam sposób gestykulować i krzyczeć NOOOO! Oczywiście z wielką radością przyjąłem dzisiaj tłumaczenie Tommy Wiseau Show na żywo.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Tommy Wisseau Show

Postprzez Kronk » N maja 15, 2011 3:47 pm

Tomi Łezo napisał(a): that's me!
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Tommy Wisseau Show

Postprzez Chester A. Bum » Cz cze 30, 2011 2:41 pm

axinkiewicz napisał(a):Trzeba napisać petycję, aby "Tommy Wisseau Show" pojawił się w telewizji xD. A co do tych koszulek, to jestem jak najbardziej za ;).


Trzeba napisać petycję żeby wszystkie serie i filmy Douga pojawiły się w telewizji :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Chester A. Bum
 
Posty: 11
Dołączył(a): So cze 11, 2011 2:50 pm

Poprzednia strona

Powrót do Skecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron